Premiera Mafii 2 już w ten piątek. Jak będzie z dostępnością?

Premiera Mafii 2 już w ten piątek. Jak będzie z dostępnością?
24.08.2010 11:54
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Wszyscy pamiętamy, że z kupieniem Red Dead Redemption na premierze były problemy. Jak będzie w przypadku Mafii 2? W końcu tu też wydawcą jest Take 2, a dystrybutorem Cenega.

Doszły do nas słuchy zarówno od naszych czytelników, jak i z kuluarowych rozmów przeprowadzonych na Gamescomie, że w Europie znowu może się pojawić zbyt mała ilość kopii i będą problemy z dostępnością tego tytułu w sklepach. Co na to Cenega?

Mafia II jest najważniejszą grą ostatnich lat dla firmy Cenega. Ten tytuł pojawi się we wszystkich najważniejszych kanałach sprzedaży gier komputerowych w Polsce. Jesteśmy przekonani, iż każda zainteresowana osoba będzie mogła nabyć ją bez najmniejszych problemów na interesującą platformę. Obawy o dostępność, które pojawiły się są wynikiem tego iż gra jest bardzo popularna w tzw. "preorderach" i oczywiście, jeśli ktoś szczególnie się niepokoi o swój egzemplarz, to zamawiając "preorder" ma 100% gwarancję otrzymania gry w pierwszej kolejności. Ale jak podkreślam, gra będzie dostępna w odpowiednio dużych ilościach w dniu europejskiej premiery na wszystkie platformy w najważniejszych kanałach sprzedaży gier w całej Polsce. Zapraszam do sklepów już w ten piątek! Co prawda trudno sobie wyobrazić, żeby przedstawiciel któregokolwiek z wydawców czy dystrybutorów powiedział coś w stylu "gier będzie za mało, zamówcie sobie zagranicą", ale mam nadzieję, że tym razem wszystko się uda. Liczymy, że nikt nie będzie mieć problemów z zakupem Mafii 2 w okolicach premiery. W końcu zapowiada się fajna gra. Dajcie znać, jeżeli będzie inaczej.

Piotr Gnyp

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)