Premiera klasycznej i cyfrowej wersji Wiedźmina Gry Przygodowej oraz nowy utwór z Dzikiego Gonu

Strona głównaPremiera klasycznej i cyfrowej wersji Wiedźmina Gry Przygodowej oraz nowy utwór z Dzikiego Gonu
27.11.2014 20:17
Premiera klasycznej i cyfrowej wersji Wiedźmina Gry Przygodowej oraz nowy utwór z Dzikiego Gonu
bDTwBjfW

Obejrzyjcie zwiastun komputerowej planszówki, a potem zanurzcie się w nordyckim klimacie wysp Skellige.

bDTwBjfp

Nawet jeśli nie lubicie siedzieć przy stole i grać w planszówki, być może zainteresuje Was wersja komputerowa Wiedźmina Gry Przygodowej - gry planszowej jaką CD Projekt RED przygotowało we współpracy z Can Explode oraz Fantasy Flight Games, uznanym producentem i wydawcą gier planszowych. Tytuł ma dzisiaj swoją cyfrową premierę i obwieszcza to stosownym zwiastunem:

Jak czytamy na blogu CD Projekt:

Wiedźmin Gra Przygodowa, autorstwa Ignacego Trzewiczka, zabiera graczy w podróż po świecie Wiedźmina, gdzie wcielają się oni w role czterech ulubionych bohaterów książek i gier komputerowych: łowcy potworów Geralta z Rivii, Jaskra, barda łotrzyka, Triss Merigold, przebiegłej czarodziejki oraz Yarpena Zigrina, krasnoludzkiego wojownika. Różnorodność zadań zachęci graczy do polowania na potwory, zdobywania złota w trakcie niebezpiecznych wypraw, a także interakcji z napotykanymi postaciami i snucia sieci sojuszy oraz spisków" Jeśli natomiast chcecie zapoznać się z konkretnymi zasadami gry, możecie przeczytać skróconą lub pełną wersję instrukcji. Premiera edycji pudełkowej już 5 grudnia.

bDTwBjfr

Jeśli zdecydujecie się grać bardziej klasycznie (bez prądu), możecie również nabyć grę w takiej właśnie wersji. Powinniście znaleźć ją w sklepach z tego typu produktami - można też złożyć zamówienie pod tym linkiem. Cena wynosi 179 zł, choć  "kup w przedsprzedaży" i aktywny licznik wskazuje, że może być to cena promocyjna. W jednym ze sklepów z grami planszowymi widziałem Wiedźmina w cenie około 210 zł. Oto zwiastun:

Przy okazji warto wspomnieć, że na oficjalnej stronie Wiedźmina 3 udostępniono nowy utwór z Dzikiego Gonu - "Bonnie at Morn" - który bazuje na angielskiej pieśni ludowej o tym samym tytule. Aranżacja autorstwa Mikołaja Stroińskiego będzie towarzyszyć nam podczas zwiedzania mroźnych wysp Skellige, jednej z głównych krain geograficznych gigantycznej gry REDów. Trzeba przyznać, że świeży fragment ścieżki dźwiękowej trzyma dotychczasowy wysoki poziom.

[źródło: Blog cdp.pl & Twitter]

Patryk Fijałkowski

326976558546442282
bDTwBjgn