Premiera Ghost Recon Future Soldier przesunięta

Premiera Ghost Recon Future Soldier przesunięta

Premiera Ghost Recon Future Soldier przesunięta
marcindmjqtx
18.05.2010 21:33, aktualizacja: 15.01.2016 15:25

Najnowsza odsłona znanej serii taktycznych FPS-ów - Ghost Recon Future Soldier - miała do sklepów trafić pod koniec bieżącego roku. Jednak teraz Ubisoft poinformował, że data premiery została przesunięta.

Według raportu giganta, GRFS na półkach pojawi się dopiero w pierwszym kwartale 2011 r. Przyczyną obsuwy mają być "niesprzyjające warunki", czyli premiery konkurencyjnych tytułów - Call of Duty: Black Ops, Medal of Honor oraz Crysis 2. Jest to dość rozsądna decyzja z jeszcze jednego względu - jak pisaliśmy w naszych pierwszych wrażeniach, gra wymaga jeszcze wielu szlifów:

Zaprezentowana wersja była zupełnie robocza i trudno o niej cokolwiek napisać, poza tym, że paryżanie będą musieli się ostro wziąć do roboty, jeśli chcą zdążyć na wyznaczoną na jesień premierę. Widać, że chcą postawić na bardziej dynamiczną i widowiskową akcję, co może się nie spodobać fanom serii. Zaprezentowany fragment gry toczył się na wąskiej drodze, ale twórcy zapewniają, że całość ma być bardziej urozmaicona i oferować większą swobodę w poruszaniu się po planszy. Więcej na temat Ghost Recon Future Soldier dowiemy się w czerwcu podczas nadchodzących targów E3. Wtedy też dowiemy się, czy ostatnie wieści na temat współpracy gry z Natalem okażą się prawdziwe.

[via G4 TV]

Kamil Bogusiewicz

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)