Premiera Diablo 4 niezagrożona. Gra otrzymała złoty status

Diablo 4
Diablo 4
Źródło zdjęć: © YouTube

18.04.2023 09:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To już pewne. Premiera Diablo 4 odbędzie się w wyznaczonym terminie, czyli 6 czerwca 2023 r. Dzieło Blizzarda osiąga złoty status. W grze wiele się zmieni od momentu beta testów.

Złoty status Diablo 4 oznacza jedno: premiera nie jest zagrożona, tak więc gra zadebiutuje 6 czerwca 2023 r. Tytuł trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Wieloplatformowy charakter oraz konieczność stałego podłączenia do Internetu czynią crossplay w Diablo 4 czymś naturalnym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zmiany w Diablo 4 na premierę

Po otwartych beta testach Diablo 4 nie brakowało głosów krytyki. W sumie taka idea przyświeca testom. Część z tych głosów sprowadzała się do złego zbalansowania rozgrywki. Okazuje się, że pełnoprawna wersja gry postara się wyeliminować niektóre z tych problemów; Blizzard posłuchał graczy i zapowiada zmiany na premierę. Niektóre klasy były po prostu za słabe.

Duża aktualizacja Diablo 4 raz na kwartał

Wiemy też, że twórcy Diablo 4 planują wypuszczać potężne aktualizacje, które wprowadzą nowe funkcje oraz niespotykane wcześniej wątki fabularne. Taka zawartość pojawi się raz na kwartał i będzie im towarzyszyć nowa przepustka sezonowa (w formie darmowej oraz premium, czyli płatnej).

Pewnych rzeczy nie widzieliśmy

Beta testy Diablo 4 były okrojone, jednakże pewne rzeczy pojawią się na premierę, co potwierdzają deweloperzy. Przykładem może być intensywność efektów wizualnych tworzonych w trakcie np. rzucania czarów i tak, ten element znajdzie się w grze. Co jeszcze przygotował Blizzard? Odpowiedź poznamy już niedługo.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)