Prędzej czy później musiała powstać strona oceniająca stopień pazerności twórców poszczególnych gier

Prędzej czy później musiała powstać strona oceniająca stopień pazerności twórców poszczególnych gier

Prędzej czy później musiała powstać strona oceniająca stopień pazerności twórców poszczególnych gier
Adam Piechota
24.04.2018 09:45

Skrzynki. Karnety na dodatki. Płatne czapeczki. Wewnętrzne waluty za prawdziwą kasę. A może fantastyczne, fabularne rozszerzenie? Microtransaction.zone czuwa.

Właściwie jestem w szoku, że podobny projekt powstał dopiero teraz. Co prawda stronka Microtransaction.zone ma jeszcze sporo tytułów do nadrobienia, ale już teraz spełnia swoje podstawowe zadanie. Dorzucam ją do zakładek pod How Long to Beat, zostawiając jeszcze miejsce na portal zajmujący się ocenianiem i rekomendowaniem wyłącznie dodatków, karnetów na owe dodatki lub "kompletnych edycji" gier (tak, specjalnie zdradzam swój superpomysł - może przyspieszę jego powstanie!). Jest to również na tyle kreatywna rzecz, bym nie miał wyrzutów sumienia, reklamując ją jeszcze naszym czytelnikom.

Obraz

Oczywiście, wchodząc na podstronę określonej gry, dowiemy się nieco więcej. Jak prezentują się tryby wieloosobowe, czy jest wewnętrzna waluta, w jakich momentach gra zachęca do przelewu, które dodatki są bezpłatne, a które nie. Jasne, kumam - to wszystko można znaleźć w sieci. Ale jeden rzut oka na Microtransaction jest wygodniejszy.

Ach, i nawet nie zaczynajmy tutaj rozważań, w jak dziwnych czasach żyjemy, że taką stronkę uważamy za "dobry pomysł". Ja wiem. Wy wiecie. Oni też wiedzą. Zachowajmy dystans i zdrowy rozsądek, a będzie dobrze.

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)