Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Prędzej czy później musiała powstać strona oceniająca stopień pazerności twórców poszczególnych gier

Strona głównaPrędzej czy później musiała powstać strona oceniająca stopień pazerności twórców poszczególnych gier
24.04.2018 09:45
Prędzej czy później musiała powstać strona oceniająca stopień pazerności twórców poszczególnych gierPrędzej czy później musiała powstać strona oceniająca stopień pazerności twórców poszczególnych gier
Adam Piechota
Adam Piechota
bDyYryiK

Skrzynki. Karnety na dodatki. Płatne czapeczki. Wewnętrzne waluty za prawdziwą kasę. A może fantastyczne, fabularne rozszerzenie? Microtransaction.zone czuwa.

bDyYryid

Właściwie jestem w szoku, że podobny projekt powstał dopiero teraz. Co prawda stronka Microtransaction.zone ma jeszcze sporo tytułów do nadrobienia, ale już teraz spełnia swoje podstawowe zadanie. Dorzucam ją do zakładek pod How Long to Beat, zostawiając jeszcze miejsce na portal zajmujący się ocenianiem i rekomendowaniem wyłącznie dodatków, karnetów na owe dodatki lub "kompletnych edycji" gier (tak, specjalnie zdradzam swój superpomysł - może przyspieszę jego powstanie!). Jest to również na tyle kreatywna rzecz, bym nie miał wyrzutów sumienia, reklamując ją jeszcze naszym czytelnikom.

325535817638623196

Oczywiście, wchodząc na podstronę określonej gry, dowiemy się nieco więcej. Jak prezentują się tryby wieloosobowe, czy jest wewnętrzna waluta, w jakich momentach gra zachęca do przelewu, które dodatki są bezpłatne, a które nie. Jasne, kumam - to wszystko można znaleźć w sieci. Ale jeden rzut oka na Microtransaction jest wygodniejszy.

bDyYryif

Ach, i nawet nie zaczynajmy tutaj rozważań, w jak dziwnych czasach żyjemy, że taką stronkę uważamy za "dobry pomysł". Ja wiem. Wy wiecie. Oni też wiedzą. Zachowajmy dystans i zdrowy rozsądek, a będzie dobrze.

Adam Piechota

bDyYryjb