Prawdziwym bohaterem Assassin's Creed: Syndicate jest Londyn

Prawdziwym bohaterem Assassin's Creed: Syndicate jest Londyn
02.09.2015 09:41
Prawdziwym bohaterem Assassin's Creed: Syndicate jest Londyn
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Wiem, że czekanie na kolejne części Assassin's Creed wyszło z mody (i - jeśli mnie spytacie - słusznie), ale na nowym zwiastunie Syndicate warto zawiesić oko.

Wiktoriański Londyn przewijał się jako sugestia miejscówki dla harców Asasynów od pierwszych zakusów Ubisoftu na zamianę marki w dojną krowę. Londyn to jedno z najwspanialszych miast świata, a panowanie Wiktorii Hanowerskiej to bodaj najciekawszy okres w jego historii. Trudną o lokację z większym potencjałem. I Ubisoft - oceniając tylko i wyłącznie odtworzenie miasta - chyba tego potencjału nie zmarnował.

Już Paryż w Assassin's Creed: Unity (Akka, Damaszek, Jerozolima czy późniejszy Rzym na mniejszą skalę również) udowodnił, że zdolnych architektów i historyków w Ubisofcie nie brakuje. I choć lubię sobie ponarzekać na kolejne części AC i nie spędze z nimi więcej niż 2 godziny, to zawsze ciekawi mnie, za jaką epokę i miejsce akcji wezmą się jej twórcy następnym razem.

Gdzie chcecie wybrać się w przyszłym roku? Ja nie obraziłbym się na feudalną Japonię lub San Francisco z dni przed wielkim trzęsieniem ziemi w 1906.

[Źródło: YT]

Piotr Bajda

326916659154016298
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)