Pradawne, ogniste psy i podstępne wiedźmy - wzbogacono bestiariusz Bloodborne

Pradawne, ogniste psy i podstępne wiedźmy - wzbogacono bestiariusz Bloodborne

Pradawne, ogniste psy i podstępne wiedźmy - wzbogacono bestiariusz Bloodborne
marcindmjqtx
18.12.2014 11:56, aktualizacja: 05.01.2016 15:21

Informacje o monstrach idą w parze ze świeżutkimi screenami.

From Software podzieliło się nowymi informacjami o bezwzględnym świecie Bloodborne, a konkretniej o Chalice Dungeons, losowo generowanych ruinach znajdujących się pod miastem Yharnam. Owa lokacja ma dodać mnóstwo dodatkowej rozgrywki. Unikatowość każdego zejścia do lochów wiąże się z tym, że nawet doświadczeni gracze, którzy znają grę na wylot, będą mogli co i raz znajdować tam coś nowego.

Z kim zmierzymy się w Chalice Dungeons? Ponoć najstarszymi rezydentami ruin i jednocześnie ich dozorcami są pradawne, potężne psy pokryte suchą, kamienną skórą i płomieniami. Ich przedstawiciela możecie podziwiać powyżej. Innym niebezpieczeństwem, znacznie bardziej podstępnym, są The Ritualists:

From Software

Będą to dziwne postacie przypominające ludzi (i ewidentnie inspirujące się Hamletem). Wzbudzą nasze obrzydzenie, ale twórcy w krótkim opisie sugerują, że może to być tylko uprzedzenie. Czyżby niektórzy chcieli z nami współpracować? Ostatnim z zaprezentowanych przeciwników są łowcy:

From Software

Są to bydlaki urodzone w ruinach, żywiące się zwłokami i ludzką krwią. Nigdy nie widziały światła dnia. Mają niebieską skórę i z pewnością niewiele miłych słów, którymi chcieliby się z nami podzielić. Wzbudzili moje skojarzenia z ukochanym, sielskim Blighttown...

[źródło: Dualshockers]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)