Pracując przy Halo, 343 Industries nigdy nie podniesie już ręki na świętość

Pracując przy Halo, 343 Industries nigdy nie podniesie już ręki na świętość

Pracując przy Halo, 343 Industries nigdy nie podniesie już ręki na świętość
Maciej Kowalik
24.02.2017 13:32

I wcale nie chodzi tu o Chiefa.

Fani marki czekają jak na szpilkach na kolejną zapowiedź. Zdawało się, że wyraźnie urwana akcja Halo 5: Guardians gwarantuje sprawniejsze wydawanie sequeli, a tymczasem bardzo możliwe, że jedynym Halo w jakie zagramy w tym roku będzie Halo Wars 2.

325620642689069682

Bonnie Ross nie mówiła o nowej grze wprost, ale złożyła tam ważną - zwłaszcza dla graczy, którzy są z tą serią od początku - obietnicę:

Halo 5: Guardians nie wspierało takiego trybu, choć wcześniej developer zapowiadał coś innego. Ross przyznaje, że decyzja o poświęceniu splitscreena była bolesna dla społeczności i dla studia. Nadszarpnęła też zaufanie do 343 Industries, które i tak nie było wielkie po katastrofalnym problemach Halo: The Master Chief Collection. Złamanie drugi raz takiej samej obietnicy byłoby niepoważne, więc spodziewajmy się, że wspólne granie w Halo na jednej kanapie powróci.

Oby jak najszybciej, bo "piątka" pozostawiła spory niedosyt. Zwłaszcza w temacie fabularnej kampanii. Właśnie w tym elemencie sequela chciałbym zobaczyć największą poprawę. Najlepiej jeszcze zanim stracę kompletnie zainteresowanie tą serią.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)