Prace nad Sorcery wciąż trwają - wersja grywalna za miesiąc

Prace nad Sorcery wciąż trwają - wersja grywalna za miesiąc
marcindmjqtx

15.11.2011 09:55, aktual.: 06.01.2016 11:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przypominam, Sorcery to ta obiecująca gra na PS3, gdzie różdżki Move będzie używać się wreszcie jak różdżki - do rzucania czarów.

Jak powiedział Eric Levine z Sony - nie przestali pracować nad Sorcery, choć ostatnio świat widział grę na targach E3 w... 2010 roku. Widział ją wtedy Konrad, któremu bardzo podobało się wykorzystanie Move'a w tym tytule:

Potocznie nazywamy kontroler Move różdżką i w przypadku Sorcery jest to skojarzenie jak najbardziej poprawne - wymachując nią, gracze będą posyłać tornada w kierunku przeciwników, rysować przed nimi ściany ognia czy miotać magiczne pociski. Siła włożona w machnięcie będzie przekładać się na prędkość magicznej strzały, więc grać można zarówno relaksując się na kanapie, jak też stojąc - wtedy można wykonywać bardziej stanowcze ruchy. Z kolei aby wypić miksturę trzeba będzie odpowiednio różdżką potrząsnąć, aby wymieszać zawartość fiolki, a następnie wychylić ją, jakbyśmy wypijali ją duszkiem. Move Wam, co za czary - przeczytajcie wrażenia Konrada z pokazu Sorcery Były obawy, że ten ciekawie zapowiadający się tytuł został skasowany, ale nie - W przyszłym miesiącu wersja grywalna ma trafić do dziennikarzy. O dacie premiery nic na razie nie wiadomo.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)