Prace nad Morrowindem na silniku Skyrima coraz bardziej zaawansowane

Prace nad Morrowindem na silniku Skyrima coraz bardziej zaawansowane
marcindmjqtx

06.01.2014 09:36, aktual.: 21.01.2016 16:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na początku 2012 roku moderów chcących przenieść Morrowind na silnik Skyrima było ośmiu. Ekipa się rozrosła, a projekt robi już duże wrażenie.

Minęły prawie dwa lata, a zespół liczy już ponad siedemdziesiąt osób, pośród których znajdziemy twórców skryptów, programistów, artystów od szkiców koncepcyjnych, grafików 3D, programistów czy osoby podkładające głos pod postacie. Ale powiedzieć, że prace idą pełną parą to nie wszystko. Twórcy moda postanowili podzielić się materiałem wideo pokazującym co już udało się osiągnąć.

Skywind, bo tak nazywa się ten mod, to nie zwykłe przeniesienie gry na inny silnik. Z tak liczną ekipą można grzebać i grzebać, dopracowując nawet małe szczegóły, dzięki czemu "produkt" oddany w ręce graczy ma szansę prezentować się przynajmniej tak dobrze, jak niejedna oficjalna produkcja. Zdając sobie jednak sprawę jaki ogrom pracy czeka jeszcze moderów, prowadzą oni rekrutację. Jeśli czujecie się na siłach i chcecie dołączyć do twórców tego imponującego projektu, odwiedźcie ten link.

źródło: Kotaku Paweł Winiarski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)