Prace nad Mass Effectem 5 przebiegają bardzo dobrze, zapewnia Bioware

Prace nad Mass Effectem 5 przebiegają bardzo dobrze, zapewnia Bioware

Mass Effect 5
Mass Effect 5
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
07.11.2022 20:07

Jednocześnie jednak z wygląda na to, że znajdują się wciąż na bardzo wczesnym etapie. Na grę sporo jeszcze poczekamy.

Od kiedy Gwiezdne wojny spopularyzowały swój dzień w kalendarzu każdy chce mieć datę, zarezerwowaną dla produktu. Mass Effect ma więc 7 listopada, czyli po angielsku November 7th, czyli N7 - rangę bohatera pierwszej trylogii. Niech im będzie.

Z okazji dnia N7 Bioware opublikowało wpis na oficjalnym blogu gru. Zapewnia w nim, że prace nad kontynuacją serii postępują zgodnie z planem.

Od kiedy ostatnio mówiliśmy o następnej odsłonie serii Mass Effect, prace z zakresu pre-produkcji postępują bardzo dobrze. Zespół, złożony zarówno z weteranów Mass Effecta jak i nowych nabytków Bioware, stabilnie się rozwija. Ciężko pracujemy, tworząc nowe postacie i lokacje, które pokochacie, jak i wracając do wielu, które będą dla was znajome.

Możemy w nim przeczytać. 

Wcześniejsze materiały sugerowały, że nowa część będzie się toczyć wiele lat po wydarzeniach z oryginalnej trylogii. Na pierwszym trailerze zobaczyć mogliśmy Liarę w nowej, starszej postaci.

Teraz zaś Bioware pokazało nowe wideo, zawierający uaktualnioną wersję grafiki z 2020 roku. Widać na niej proces tworzenia nowego przekaźnika masy (używanego w grze do podróży ponadświetlnych). W wersji wideo obrazek uzupełniony jest o tajemnicze dźwięki, z których z pewnością gracze będą się stali coś wyczytać. 

Niezależnie od tego, na jakiekolwiek konkretne informacje na temat gry trochę jeszcze poczekamy. Dość powszechnie uważa się, że w pierwszej kolejności Bioware wyda nowego Dragon Age'a - który też nie jest jeszcze tak blisko ukończenia. 

Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)