Pozytywne Pit People, DLC do Residenta i poradnik wojownika For Honor [PolyTube]

Pozytywne Pit People, DLC do Residenta i poradnik wojownika For Honor [PolyTube]

Pozytywne Pit People, DLC do Residenta i poradnik wojownika For Honor [PolyTube]
Patryk Fijałkowski
04.02.2017 13:00

Drwal Rębajło ma też dla Was jeszcze kilka słów o nadchodzącej frakcji Nilfgaardu.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

PolyTube - Polygamia powered by iFree Network

Wiecie, że Resident Evil 7 doczekał się już pierwszego DLC? I co najmniej jego część jest naprawdę dobra. Gracz o Grach przygotował stream z "Zakazanych nagrań". Niech nie zwiedzie Was mylący obrazek!

Pit People to niepozorna gra, która zasługuje na zdecydowanie większą uwagę. Jeśli o niej nie słyszeliście, Nitek chętnie ją przedstawi.

Pit People - Horatio musi umrzeć! // INDIE gameplay pl

Szykujecie się na betę For Honor 9 lutego, żeby przekonać się czy warto kilka dni później kupić pełną wersję? RizzeR ma dla Was kilka cennych rad.

For Honor PL #2 - Poradnik dla początkującego i rozgrywka Berserkerem 4vs4 Beta

Patryk Nilfgaardem się jarał, a Drwal Rębajło również ma dla Was szczegółową prezentację frakcji, która do bety wejdzie... już w poniedziałek!

NILFGAARD - prezentacja nowej frakcji / GWINT (Gwent: The Witcher Card Game)

Tymczasem vicek83 zakończył swoją unikalną przygodę z Gobliiins.

Zagrajmy w Gobliiins PL cz. 4 - Zakończenie + podsumowanie

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)