Poznaliśmy w końcu datę premiery Heroes of the Storm

Poznaliśmy w końcu datę premiery Heroes of the Storm

Poznaliśmy w końcu datę premiery Heroes of the Storm
marcindmjqtx
20.04.2015 16:51, aktualizacja: 05.01.2016 15:07

Nowy tytuł od Blizzarda zawędruje do naszych rąk już wkrótce.

Wszystko jasne - jedna z najbardziej oczekiwanych gier gatunku MOBA ujrzy światło dzienne 2 czerwca tego roku. Premiera zostanie poprzedzona otwartymi beta-testami, które rozpoczną się już za miesiąc - 20 maja. Wtedy właśnie wybierzemy się w podróż do świata Nexus, sprawdzając, jak w drużynowej walce poradzą sobie bohaterowie znani z Warcrafta, Starcrafta oraz Diablo.

Twórcy obiecują, że w Heroes of the Storm odnajdą się nie tylko nowi gracze, ale także starzy wyjadacze, którzy sprawdzą, gdzie sięgają granice ich umiejętności. Blizzard zapewnia również, że gra w ogromnym stopniu skupi się na komunikacji węwnątrz drużyn, ustalając tym samym nowe standardy.

W zależności od naszego zaawansowania dobierzemy także odpowiedni tryb gry. Klasyczna współpraca pozwoli zgranej ekipie zmierzyć się z hordą komputerowych przeciwników. Z kolei tryb szybkiego meczu umożliwi w ciągu kilku chwil dołączyć i pomóc innym graczom. Dla zaawansowanych przewidziano pojedynki rankingowe z zawartym trybem selekcji.

Do czasu premiery w nasze ręce trafi 30 grywalnych bohaterów oraz 7 map. Z czasem też doczekać się mamy kolejnych. Do każdego z herosów będziemy mogli wybrać jedną z wielu skórek oraz wierzchowców. Tytuł doczeka się pełnej lokalizacji, a 1 czerwca odbędzie się specjalny pokaz w Londynie transmitowany w internecie.

To co, sprawdzicie jak na nowym polu poradził sobie Blizzard?

[źródło: informacja prasowa]

Tytus Stobiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)