Poznaliśmy tytuły kolejnych gier, które trafią do Xbox LIVE Arcade

Poznaliśmy tytuły kolejnych gier, które trafią do Xbox LIVE Arcade
marcindmjqtx

24.09.2009 12:44, aktual.: 12.01.2016 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas Tokyo Game Show Microsoft podzielił się planami na najbliższą przyszłość Xbox LIVE Arcade. Zacznijmy od absolutnych nowinek, czyli po tytułów ujawnionych po raz pierwszy, czyli Snoopy Flying Ace oraz Toy Soldiers.

Pierwsza z gier będzie podniebną strzelaniną, w której będziemy mogli zabawić się w asa przestworzy w towarzystwie Snoopy'ego oraz reszty postaci z komiksu Fistaszki. Do wyboru będziemy mieć 16 modeli samolotów, które dodatkowo można będzie dostosować do własnych potrzeb korzystając z 15 rodzajów broni. Oczywiście będzie to zręcznościowa zabawa a nie poważny symulator. Tryb online ma być solidnie rozbudowany, więc warto poczekać na kolejne informacje o grze. Może być miło.

Toy Soldiers to z kolei strategia, która nie dość, że przeniesie nas w czasy Pierwszej Wojny Światowej to jeszcze odda pod kontrolę oddziały złożone z miniaturowych, plastikowych żołnierzy, którymi bawił się na pewno niejeden z nas. Autorzy obiecują dużo rodzajów jednostek, wymieszanie strategii z elementami innych gatunków oraz świetną grafikę.

Kolejnymi tytułami, które Microsoft zaprezentował w Tokio były: Raystorm HD, Bomberman Live: Battlefest oraz 0 Day Attack on Earth, ale wiedzieliśmy o nich już wcześniej, więc nie są to aż takie świeżynki, co powyższe tytuły.

Wiemy już również, że South Park Lets Go Tower Defense Play! pojawi się 7 października w cenie 800 MSP.

O Joy Ride, które ma być pierwszą próbą nowego modelu biznesowego w Xbox LIVE Arcade pisał ostatnio Lewik, ale w Tokio Microsoft ujawnił trzy nowe tryby gry oraz fakt, że podobnie jak w przypadku Battlefield 1943, również i w Joy Ride społeczność graczy będzie mogła wspólnym wysiłkiem odblokować nowe lokacje. Nowe tryby to:

  • Trick Showdown - zarabianie punktów dzięki popisom, zarówno w pojedynkę jak i ze znajomymi
  • Coin Frenzy - zbieranie monet na czas
  • Delivery Dash - rywalizacja z innymi graczami w rozwożeniu pizzy

Brzmią raczej mało poważnie, ale ciekawi mnie, co wyjdzie z tego projektu. Mam nadzieję, że darmowa podstawa nie będzie tylko żartem i również korzystając tylko z niej da się pobawić ze znajomymi. Jak będzie przyjemnie, to chętnie pobawię się później w jej rozbudowywanie.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)