Poznaliśmy szczegóły polskiego wydania Zaginięcia Ethana Cartera

Poznaliśmy szczegóły polskiego wydania Zaginięcia Ethana Cartera05.08.2014 14:05
Poznaliśmy szczegóły polskiego wydania Zaginięcia Ethana Cartera
marcindmjqtx

Nikt nie będzie narzucał nam jednej, słusznej wersji językowej.

Wygląda na to, że produkcja powoli wkracza na ostatnią prostą. Niedawno studio informowalo o tym, że wersja alpha Zaginięcia Ethana Cartera została ukończona i grę można przejść już od początku do końca. Dziś dowiedzieliśmy się, że wydawcą tego tytułu w Polsce będzie CDP.pl i będziemy mogli kupić ją zarówno w pudełku, jak i w wersji cyfrowej.

Dowolność wyboru zostanie nam pozostawiona także w dużo ważniejszej dla wrażeń kwestii - wersji językowej. Dostępny będzie polski oraz angielski dubbing, a także napisy w obu językach, więc każdy znajdzie odpowiadające mu ustawienie. A to ważne, bo jak twierdzi cytowany w informacji prasowej Adrian Chmielarz:

Polska wersja The Vanishing jest dla nas wszystkich wyzwaniem, dlatego wspólnie z CDP.pl pracujemy nad dopieszczeniem wszystkich szczegółów, obsadą aktorską i nawet najdrobniejszymi niuansami językowymi, które mają ogromne znaczenie dla właściwego poprowadzenia historii i samej opowieści. Każde słowo, a nawet sposób jego wypowiedzenia, mogą być dla graczy wskazówką lub mogą go wprowadzić w błąd. Nie mówiąc już o klimacie gry, który może zostać zakłócony przez jedną fałszywą nutę. Brakuje jeszcze konkretnej daty premiery, wiemy tylko, że Ethan zaginie jesienią.

[źródło: informacja prasowa]

Maciej Kowalik

326938316509829162
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)