Poznaliśmy szczegóły dotyczące trybu Battle Royale w Black Ops IIII

Strona głównaPoznaliśmy szczegóły dotyczące trybu Battle Royale w Black Ops IIII
05.09.2018 16:42
Poznaliśmy szczegóły dotyczące trybu Battle Royale w Black Ops IIII
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Wiemy już, jaka będzie maksymalna liczba graczy i jakimi pojazdami będziemy się przemieszczać.

bESksEgl

O matko, do testów trybu Battle Royale w nowym Call of Duty zostało już dosłownie 5 dni... 10 września o 18 grać zaczną posiadacze PlayStation 4, a 14 września dołączą do nich posiadacze Xboksa oraz pecetowcy. Następnego dnia wersja PC będzie już ogólnodostępna, a testy potrwają do 17 września. By beta nie była jednym wielkim zaskoczeniem, Activision wreszcie odsłoniło karty. Po pierwsze okazało się, że dawne przecieki odnoszące się do liczby graczy nie potwierdziły się (studio, jak samo przyznało, testowało różne warianty) i ostatecznie zmierzy się ze sobą aż 80 graczy. Czyli odrobinę mniej od gier pokroju Fortnite, ale i tak sporo jak na serię Call of Duty.

Poza tym ujawniono też informację o dostępnych w grze pojazdach. Przemieszczać będziemy się nie tylko na lądzie, ale też w wodzie i powietrzu! Z pojazdów naziemnych będzie dostępna ciężarówka i quad. Pierwszy z nich zabierze przy tym kierowcę i czterech pasażerów, drugi zaś jednego pasażera. Od ziemi oderwiemy się siadając za sterami helikoptera, podobnego pojemnością do ciężarówki. Listę zamyka łódź bojowa, w której pomieści się dwóch graczy. Cztery różne pojazdy to może nie rozmach Battlefielda, ale hej, i tak będzie fajnie.

325488172123633628

Ujawniono też, że żywym graczom na planszach towarzyszyć mają zombie. Ciekawe czy zostaną wykorzystane tak kreatywnie, jak w nowej mobie na bazie Dying Light...

bESksEgn

Do czasu kolejnych testów polecam także zapoznać się z naszymi wrażeniami z rozgrywki. Ja podzieliłem się swoimi po pierwszej becie, a na tegorocznym Gamescomie do gry jakby odrobinę przekonał się Dominik. Premiera pełnej wersji Black Ops IIII będzie mieć miejsce już 12 października.

Krzysztof Kempski

Udostępnij:
bESksEgx
Komentarze (0)
bESksEhj