Poznaliśmy szczegóły dotyczące dodatku do Shovel Knight

Strona głównaPoznaliśmy szczegóły dotyczące dodatku do Shovel Knight
03.03.2015 09:39
Poznaliśmy szczegóły dotyczące dodatku do Shovel Knight
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Plague of Shadows wprowadzi alchemię i pozwoli nam wcielić się w znajomego przeciwnika.

bESkeNjF

Shovel Knight doczeka się wkrótce pierwszego z serii darmowych dodatków, które studio Yacht Club Games zadeklarowało się zrobić za uzbieraną na Kickstarterze kwotę. Rozszerzenie nazywa się Plague of Shadows. Wcielimy się w nim w Plague Knighta - jednego z wrogów z podstawki, który buntuje się przeciwko byłym sojusznikom z Order of No Quarter i usiłuje zebrać składniki do uważenia Serum Supernus: najpotężniejszej z mikstur.

Co nowego w dodatku? Poza świeżą porcją fabuły, przeciwników, bossów i lokacji otrzymamy system alchemii, za pomocą którego stworzymy przedmioty i wzmocnienia. Dodatkowo stare poziomy otrzymają nieistniejące dotąd ścieżki. Sam Plague Knight użyje bomb i wybuchowych skoków, by realizować swoje cele.

Nie znamy jeszcze daty dodatku, ale wiemy, że będzie on grywalny podczas weekendowych targów PAX. Podstawowa wersja Shovel Knight pojawiła się na PC-tach z Windowsem lub Linuksem, Makach, Nintendo 3DS-ie i Wii U, a 21 kwietnia zadebiutuje na konsolach Sony - PS4, PS3 i PS Vicie.

bESkeNjH

[źrodło: VG247]

Patryk Fijałkowski

326982919057332266
Udostępnij:
bESkeNjR
Komentarze (0)
bESkeNkD