Poznaliśmy sylwetki bohaterów Left Alive

Strona głównaPoznaliśmy sylwetki bohaterów Left Alive
14.11.2018 19:26
Poznaliśmy sylwetki bohaterów Left Alive
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Wygląda na to, że nasze trio będzie bardzo różnorodne.

bEDyLvkR

Left Alive, survivalowa kontynuacja serii Front Mission (grałem tylko w Evolved, co zdaje się nie było najszczęśliwszym wyborem) ma ukazać się na rynku już w przyszłym roku. Tym razem twórcy od początku zamierzają położyć dużo większy nacisk na fabułę oraz budujące nastrój elementy survivalowe. W najnowszym zwiastunie twórcy zdradzili nam, z km będziemy ramię w ramię walczyć o przetrwanie w 2127 roku, gdzieś na terenach Rosji w fikcyjnej mieścinie Nova Slava.

Left Alive – The Survivors | PS4

Gra mieć będzie trzech głównych bohaterów - Michaiła, Olgę oraz Leonida. Postaci będą przy tym dość zróżnicowane: powiązany z armią operator mecha uziemiony w piekle przez awarię maszyny, agentka specjalizująca się w wykrywaniu przypadków porwania ludzi, wreszcie niedoszły skazaniec z wyrokiem za morderstwo. Wszyscy bohaterowie mają w trakcie gry do wykonania oddzielne zadania, mające przybliżyć bohaterów do ucieczki z oblężonego miasta.

bEDyLvkT

Sylwetki bohaterów prezentują się zatem całkiem różnorodnie. Ich projekty wyszły zresztą spod ręki Yoji Shinkawy, człowieka, który stworzył wszystkie te wspaniałe, rysowane arty z serii Metal Gear Solid. Twórcy całkiem niedawno ujawnili też, że premiera tytułu będzie mieć miejsce już 5 marca 2019 roku na PC oraz PS4. Chociaż słabo trafiłem biorąc się za Evolved, w przypadku tego tytułu naprawdę mam ochotę zaryzykować.

Krzysztof Kempski

bEDyLvlP