Poznaliśmy pełną obsadę SOCOM Fireteam Bravo 3

Poznaliśmy pełną obsadę SOCOM Fireteam Bravo 322.10.2009 17:09
Poznaliśmy pełną obsadę SOCOM Fireteam Bravo 3
marcindmjqtx

Kolejna prasówka w związku z lokalizacjami 2.0 i kolejne informacje o obsadzie w grach Sony. Tym razem padło na SOCOM Fireteam Bravo 3, które jest może mniej wyczekiwane przez graczy niż God of War 3 czy Jak & Daxter, ale wciąż miło wiedzieć, że będzie po polsku. Mam nadzieję, że obsadzie uda się utrzymać charakter misji wojskowej. No, a jak nie to zawsze pozostaje wybór angielskich głosów.

Lokalizacje 2.0: Pełna obsada SOCOM Fireteam Bravo 3

SCE Polska przekazuje kolejne newsy z misji Lokalizacje 2.0. Żołnierze US NAVY SEALs porozumiewać będą się w języku polskim, co usłyszymy już od połowy listopada, kiedy do sklepów trafi w pełni zlokalizowana wersja gry SOCOM U.S. Navy Seals Fireteam Bravo 3 - dostępna tylko na PSP.

Warszawa, 22 października 2009 - Sony Computer Entertainment Polska zakończyła prace nad lokalizacją SOCOM Fireteam Bravo 3, gry dla fanów zespołowych i indywidualnych rozgrywek taktycznych, w ramach działań Lokalizacje 2.0.

SCE Polska po raz kolejny zatrudniło bardzo dobrych i doświadczonych aktorów dubbingujących, by zapewnić swobodę w wykonywaniu zadań i podnieść jakość komunikacji w trakcie misji specjalnych, przy czym w grze będzie do wyboru wersja zarówno w pełni zdubbingowana, jak też oryginalne, angielskie głosy.

W polskiej wersji językowej SOCOM Fireteam Bravo 3 głosów głównym bohaterom użyczyli: Grzegorz Kwiecień, Zbigniew Suszyński, Jacek Kopczyński, Zbigniew Dziduch, Waldemar Barwiński i Robert Tondera. 

W pozostałych rolach, w polskiej wersji językowej gry SOCOM Fireteam Bravo 3 usłyszymy: Pawła Ciołkosza, Cezarego Kwiecińskiego, Adama Baumana, Andrzeja Blemenfelda, Andrzeja Chudego, Zbigniewa Konopkę, Zbigniewa Suszyńskiego, Wojciecha Machnickiego, Roberta Jarocińskiego, Jarosława Sucharskiego, Mirosława Kowalczyka i Krzysztofa Szczerbińskiego.

W trzeciej części Fireteam Bravo naszym zadaniem jest wyruszenie na misję w poszukiwaniu broni masowego rażenia, której plany są w posiadaniu byłego agenta KGB. W grze możliwe będzie zarówno zagranie w trybie jednoosobowym, kooperacyjnym razem z trzema przyjaciółmi, albo w walce do 16 osób naraz w trybie wieloosobowym.

327231921682278679
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)