Poznaliśmy obsadę serialu na podstawie Wiedźmina

Poznaliśmy obsadę serialu na podstawie Wiedźmina

Poznaliśmy obsadę serialu na podstawie Wiedźmina
Krzysztof Kempski
10.10.2018 17:59, aktualizacja: 26.10.2018 09:59

Zapewne interesuje was, czy Ciri będzie "czarna"...

Mówiąc wprost - nie, nie będzie. Okazało się, że cała sprawa była jedną wielką plotką. Albo też twórcy wycofali się z tego pod wpływem ostrej reakcji wielu Internautów. Nie wiadomo, więc zostawmy już ten temat i przyjrzyjmy się ogłoszonej właśnie obsadzie. Skoro zaczęliśmy już od księżniczki Cintry, w tej roli wystąpi Freya Allan, znana do tej pory z "Krainy Bezprawia" oraz "Wojny Światów". W roli jej dziadków pojawią się Jodhi May (znana z "Gry o Tron") oraz Björn Hlynur Haraldsson, który wystąpił w "Fortitude".

Czarna (acz wyłącznie pod kątem koloru włosów) będzie natomiast Yennefer, w którą wcieli się Anya Chalotra z "Wanderlust". W roli rektorki akademii w Arteuzie zobaczymy natomiast Annę Buring, którą kojarzą fani "Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza". Role pomniejszych czarodziejek przypadną natomiast Mimi NdiweniTherice Wilson-Read oraz Millie Brandy. Z magów płci przeciwnej (czy raczej druidów) potwierdzono natomiast udział Adama Levy'ego, który jako Myszowór przekona nas, że "wywołać burzę to nie w kij pierdział".

Obraz

O Henrym Cavillu (znanym z "Mission Impossible - Fallout" czy "Ligi Sprawiedliwości"), który odegra Geralta z Rivii wiemy natomiast już od jakiegoś czasu. Castingi oficjalnie zostały już zakończone, ale dalsze informacje na temat obsady poznamy dopiero za jakiś czas. Lauren Schmidt Hissrich, producentka wykonawcza projektu skomentowała casting tymi słowami:

Ja zaś skomentuję sprawę jeszcze krócej. Nie możemy już doczekać się momentu, gdy pierwszy odcinek wyląduje już na Netfliksie...

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)