Poznaliśmy listę lokacji w Hitmanie 2

Poznaliśmy listę lokacji w Hitmanie 2

Poznaliśmy listę lokacji w Hitmanie 2
Krzysztof Kempski
24.10.2018 12:17

Twórcy w zasadzie głównie potwierdzili prawdziwość wakacyjnych przecieków.

Pamiętacie jeszcze jak pisaliśmy o sporym wycieku odnoszącym się do Hitmana 2? Do sieci trafił wtedy dość spory PDF zawierający nie tylko pełną listę lokacji, ale też opis większości NPC-ów oraz listę ofiar naszego bohatera. Wydawca nie skomentował wtedy całego zamieszania, stąd pomimo tego, że całość wyglądała wiarygodnie (choćby po zapowiedzi tego, że Agent 47 odwiedzi Kolumbię), wciąż można było mieć pewne wątpliwości. Znikają one jednak wraz z nowym trailerem, skupiającym się na miejscach, gdzie osadzona będzie akcja poszczególnych poziomów.

Jak łatwo się domyślić, lokacje ze zwiastuna pokrywają się ze skasowanym już PDF-em. Bliżej niesprecyzowanym obszarem w Nowej Zelandii okazało się Hawke's Bay, region położony w środkowej części wyspy północnej. Amerykańskim przedmieściem będzie fikcyjne Whittleton Creek, a tajemniczą Arkę odnajdziemy na wyspie Sgail. Poza tym zajrzymy też do Bombaju i kolumbijskiej dżungli w okolicach Bogoty, o czym akurat twórcy już wcześniej uprzedzali.

HITMAN 2 - Nietykalny

Przypomnijmy, że gra ukaże się już 13 listopada, a "wczesny dostęp" wystartuje już 9 listopada. Cały czas możecie natomiast grać w Sniper Assassin, preorderowy dodatek, o którym szerzej pisałem tuż po zapowiedzi gry, chwytając uprzednio za myszkę i klawiaturę. Wygląda na to, że choć gra będzie pod względem mechaniki bardzo podobna do poprzedniego, epizodycznego Hitmana, to będzie mocno różnić się przynajmniej pod względem geograficznym.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)