Poznaliśmy datę premiery Dakar 18

Poznaliśmy datę premiery Dakar 18

Poznaliśmy datę premiery Dakar 18
Krzysztof Kempski
05.07.2018 09:14

Do Argentyny wyruszymy już we wrześniu.

Tegoroczny rajd Dakar zakończył się już dawno, bo pod koniec stycznia. Kierowcy myślą już o kolejnej edycji, a tymczasem zbliża się wielkimi krokami gra, pozwalająca choć trochę poczuć się jak kierowca tego najtrudniejszego na świecie rajdu terenowego. Okazja, by przejechać się po tegorocznej trasie nadarzy się już 11 września.

Gra autorstwa Bigmoon Entertainment (w skrócie, pod tym szyldem panowie nie stworzyli jeszcze gry, która pozwalałaby nazwać ich ekspertami od samochodówek) podobnie jak prawdziwy Dakar, pozwoli nam przejechać się pojazdami wszystkich dostępnych na Dakarze klas: quadami, ciężarówkami, motorami, samochodami czy SxS. Wszystkie pojazdy mają być licencjonowane. Sami autorzy określają tytuł jako "motoryzacyjnego sandboksa", jednego z największych w historii, a do tego mocno stawiającego na realizm..

DAKAR 18 - Vehicles Trailer

Poza datą premiery dostaliśmy też prezentujący grę zwiastun. Brakuje w nim gameplayu, ale możemy podziwiać choćby stworzone na silniku gry bezdroża, które rzeczywiście nie wydają się ciasnym tunelem. Gra ma zaoferować wszystkie 14 etapów tegorocznego wyścigu, rozgrywającego się w Argentynie, Peru i Boliwii. Nie wiem, jak duże grono odbiorców zainteresuje się produkcją pół roku po wyścigu i tyle samo czasu przed następnym, ale mimo wszystko trzymam kciuki i wierzę, że wyjdzie z tego fajny tytuł.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)