Poznajcie miejsce akcji Control, nowej gry od Remedy

Poznajcie miejsce akcji Control, nowej gry od Remedy

Poznajcie miejsce akcji Control, nowej gry od Remedy
Krzysztof Kempski
21.12.2018 12:21

Kosmici opanują placówkę Federalnego Biura Kontroli jeszcze przed końcem przyszłego roku.

Niedawno ukazał się nowy zwiastun z Control, nowej gry Remedy. Twórcy m. in. Maksa Payne'a, Alana Wake'a czy Quantum Break w bliżej nieokreślonej przyszłości zaserwują nam kolejną przygodę w klimatach science fiction, tym razem z inwazją kosmitów w tle. Główną bohaterką będzie Jesse Faden, próbująca odeprzeć inwazję kosmitów na placówkę Federalnego Biura Kontroli w Nowym Yorku. Właśnie na przedstawieniu miejsca akcji skupia się nowy trailer.

Control - World Trailer | PS4

Przy okazji materiału poznaliśmy też Zacharię Tencha, dyrektora Federalnego Biura Kontroli, który będzie prawdopodobnie narratorem podczas tej przygody. Co ciekawe, w tej roli wystąpił James McCaffrey, czyli stały bywalec praktycznie każdej gry Remedy (wyjątkiem jest tu Quantum Break). Do tej pory wcielał się w Maksa Payne'a czy Thomasa Zane z Alana Wake'a. Dobrze wiedzieć, że w i Control stanowić będzie część ekipy odpowiedzialnej za podkładanie głosów. W głównej roli jako Jesse wystąpi natomiast Courtney Hope. Aktorka zaistniała jako bohaterka "Mody na sukces", ale brała też udział w dubbingowaniu Quantum Break.

Gra (co w przypadku Remedy nie zawsze było takie oczywiste) ukaże się na PC, PS4 oraz Xboksie One. Dokładnej daty debiutu jeszcze nie znamy, ale prawdopodobnie nastąpi to już w przyszłym roku.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)