Poznaj nas! Wyciekły taśmy prawdy redaktorów Polygamii

Strona głównaPoznaj nas! Wyciekły taśmy prawdy redaktorów Polygamii
02.07.2015 13:19
Poznaj nas! Wyciekły taśmy prawdy redaktorów Polygamii
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bEgyjUwm

Tak naprawdę wcale nie wyciekły. Po prostu chcemy, żebyście lepiej nas poznali.

bEgyjUvF

Sporo się ostatnio w redakcji Polygamii pozmieniało. A że czytelnicy growych mediów od dawien dawna lubią wiedzieć, kto dla nich pisze, jakiej muzyki słucha i jaką zupę lubi, mamy dla Was miniankietę, która przybliży Wam sylwetki osób piszących codziennie w serwisie od wielu lat lub od całkiem niedawna:

--

Marcin Kosman

bEgyjUvH

Marcin Kosman Rok urodzenia: Stary. 1983

Na Polygamii od: Jako redaktor naczelny od lutego 2013 roku, ale na przełomie 2008 i 2009 roku miałem tutaj cykl felietonów "Z uKosa". Kupa czasu!

Piszę: Wszystko po trochu.

Najchętniej gram w: W stare i nowe, w dobre i złe. Najlepiej, gdy mają dobry scenariusz (ale zadowoli mnie też jakikolwiek), choć bywa, że na 100 godzin wkręcę się w coś dzięki samej mechanice. Ostatnio Wiedźmin 3, Final Fantasy X HD, Mortal Kombat X, OutRun 2006, a wiele pozostawionych, ledwie naruszonych gier wciąż łypie z zazdrością...

bEgyjUvN

Ulubiony twórca gier: Co, pewnie myśleliście, że Hideo Kojima? I w sumie macie rację... Ale tuż za nim znajduje się Shu Takumi, ojciec Phoenixa Wrighta i Ghost Tricka, który dawno temu dłubał też przy Resident Evil 2 i Dino Crisis. Zdecydowanie preferuję japońskich twórców, którzy wciąż potrafią zostawić w grach pierwiastek samych siebie. Amerykańskie i europejskie gry AAA, jakkolwiek świetne by nie były, nie są autorskie. Może poza produkcjami Davida Cage'a, ale po Beyond już niespecjalnie czekam na więcej.

Ulubiony gif:

bEgyjUvO
bEgyjUvP
bEgyjUvQ
327011184560461866
bEgyjUwD