Powstanie serial animowany na podstawie Mighty No. 9, a samą grę można już zamawiać w przedsprzedaży

Powstanie serial animowany na podstawie Mighty No. 9, a samą grę można już zamawiać w przedsprzedaży

Powstanie serial animowany na podstawie Mighty No. 9, a samą grę można już zamawiać w przedsprzedaży
marcindmjqtx
07.07.2014 09:30, aktualizacja: 05.01.2016 15:34

Oj, Keiji Inafune, twórca Mega Mana, musi sobie gratulować pomysłu na Mighty No. 9 na Kickstarterze. To był prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Na Anime Expo w Los Angeles ogłoszono, że w 2 kwartale 2016 roku zobaczymy serial animowany na podstawie Mighty No. 9. Będzie składał się z 26 22-minutowych odcinków i teoretycznie będzie skierowany do 6-11-letnich dzieci, ale jak znam życie, to znajdzie się też pewnie wielu dorosłych, którzy z przyjemnością go obejrzą. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Digital Frontier. Żadna kwota z zebranych przez graczy pieniędzy nie zostanie przeznaczona na serial - te fundusze związane są tylko z grą.

Krótki zwiastun:

To nie koniec dobrych wiadomości dla czekających na Mighty No. 9. Dzięki Humble Store można już zamawiać grę w (bardzo wczesnej) przedsprzedaży. Zebrane w ten sposób pieniądze wspomogą jeszcze jej produkcję. Pierwszym celem jest sto tysięcy dolarów - jeśli uda się tyle zebrać, Mighty No. 9 dostanie komplet angielskich głosów postaci. Najtańsza oferta przedsprzedażowa to 23 dolary za kod na grę na jedną wybraną platformę. Jeśli jesteście zainteresowani, zajrzyjcie tutaj.

Premiera Mighty No. 9 zaplanowana jest na kwiecień przyszłego roku.

[Źródło: AGB]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)