Powstaje piąta część Broken Sword! Tylko trzeba w nią zainwestować

Taaa, zgadliście, chodzi o Kickstartera.

Powstaje piąta część Broken Sword! Tylko trzeba w nią zainwestować
marcindmjqtx

23.08.2012 | aktual.: 05.01.2016 16:37

Broken Sword to kultowa seria przygodówek point'n'click, z których chyba swego czasu druga okryła się największą sławą. W sumie powstały cztery i każda znalazła uznanie wśród fanów tego gatunku.

Oryginalnym twórcom serii udało się po latach znowu zejść, by zasiąść nad jej piątą część - pięć lat po wydaniu ostatniej. Choć minęło już dużo czasu, założenia pozostały niezmienione. To ciągle przygodówka w starym stylu. I znowu spotkamy George'a i Nico.

Gra już powstaje, ale twórcy do jej skończenia potrzebują jeszcze sporo funduszy. Z prośbą o nie zgłosili się do fanów, wszystko dzięki serwisowi Kickstarter. By dostać grę po jej wydaniu, należy zapłacić 15 dolarów, choć za większe wpłaty oferowane są także bardziej atrakcyjne "bonusy".

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Broken Sword: The Serpent's Curse ukaże się na początku 2013 roku, na iOS, Androida, PC i Maka. A chyba pójdzie, bo już na koncie są ponad 73 tysiące dolarów. Potrzeba 400 tysięcy, ale do końca zbiórki zostało jeszcze 29 dni.

Nową odsłonę Broken Sword na Kickstarterze znajdziecie pod tym linkiem.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościmacandroid
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.