Powrót Powrotu Białego Wilka? Bez przesady!

Powrót Powrotu Białego Wilka? Bez przesady!29.05.2012 13:07
Powrót Powrotu Białego Wilka? Bez przesady!
marcindmjqtx

Duńskie sklepy wskrzesiły temat konwersji pierwszej części Wiedźmina na konsole.

I ponownie, tak jak wczoraj przy BF3, ich źródłem jest m.in. sklep coolshop. On i Blockbuster, duńskie sklepy, przyjmują zamówienia na Wiedźmin: Powrót Białego Wilka na PS3 i Xbox 360. Oferty pojawiły się na dzień przed konferencją CD Projekt RED.

Czy jutro zostanie to oficjalne potwierdzone? W redakcji uznajemy to za mało prawdopodobne. Powrót Białego Wilka został anulowany już kilka lat temu.

W chwili obecnej ciężko powiedzieć jakie będą decyzję co do dalszego losu RotWW. Szukamy z Atari wyjścia z sytuacji. Jednak wyjścia które zapewni najwyższą jakość produkcji. Czy uda się je znaleźć, dziś jeszcze nie wiadomo. Nowe informacje pojawią się wkrótce, pewnie w ciągu miesiąca, czy dwóch. Tak opowiadał o zamknięciu projektu Michał Kiciński w naszym wywiadzie w 2009 roku. Dzisiaj CD Projekt RED ma za sobą wydanie dwójki na PC i Xboksa 360. Trudno uwierzyć, że teraz studio bawi się w przywracanie do życia zamkniętego projektu, na bazie archaicznego już silnika. I to jeszcze na PS3! Prędzej spodziewalibyśmy się wydania na platformę Sony dwójki.

Zapytany o komentarz Krzysztof Dzięcioł z działu PR firmy odpowiedział:

Jedynym oficjalnym źródłem informacji dotyczących gier serii Wiedźmin jest studio CD Projekt RED. Nie chcemy komentować nieoficjalnych doniesień, które pojawiają się w różnych serwisach internetowych. Dodam, że nie wierzyłbym w tego typu pogłoski. Dodatkowo z branżowych źródeł dowiedzieliśmy się, że zapowiedź Powrotu Białego Wilka jest mało prawdopodobna, bo CD Projekt RED jest skoncentrowane teraz na innych projektach, które jutro powinny zostać pokazane światu.

Aktualizacja: Michał Platkow-Gilewski z CD Projektu na łamach Eurogamera wprost powiedział, że "nie będziemy zapowiadać pierwszego Wiedźmina na konsole". Zamiast tego jutro mamy się spodziewać ogłoszenia tytułu "AAA".

Źródło: GamersGlobe

Paweł Płaza

327019630005283095
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)