Powrót Lary Croft został przesunięty na 2013 rok

Strona głównaPowrót Lary Croft został przesunięty na 2013 rok
14.05.2012 08:21
Powrót Lary Croft został przesunięty na 2013 rok
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Ostrzyliście sobie zęby na nowe przygody Lary Croft? To musicie uzbroić się w cierpliwość.

bEUKRVuJ

Twórcy gry poinformowali na swoim forum, że w trosce o odpowiednie dopracowanie produkcji, potrzebują jeszcze kilku dodatkowych miesięcy. Tomb Raider zamiast jesieni, ma się więc pojawić w pierwszym kwartale 2013 roku.

Przypomnijmy, że to nie jest po prostu "kolejny Tomb Raider". To historia początków Lary Croft, która wylądowała na tajemniczej wyspie i musi walczyć o przetrwanie. Tomek Kutera, rok temu w tekście pt. "Koniec z platsikową lalką barbie" pisał:

Mam wrażenie, że główna bohaterka serii zmieniła się trochę dlatego, że zmienili się sami gracze. Kiedyś, gdy w większości byli to nastoletni chłopcy, Lara była wyposażoną w wielki biust, pewną siebie kobietą. Była także do pewnego stopnia aseksualna: doskonale pamiętam, jak przez lata twórcy nie zgadzali się na tworzenie jej nagich wizerunków. Tak, miała wspomniane duże piersi, ale to była seksualność lalki Barbie, plastikowej zabawki. Była też trochę jak mama - silna, dominująca kobieta. Seksualnie - niedotykalna, nieosiągalna, nierzeczywista. Przy okazji pokazano też nowy screen z gry, na pocieszenie.

bEUKRVuL

Źródło: Polygon

Konrad Hildebrand

326925333880657962
Udostępnij:
bEUKRVuV
Komentarze (0)
bEUKRVvH