Postarzały Kung Lao i frakcje zapowiedziane w Mortal Kombat X

Postarzały Kung Lao i frakcje zapowiedziane w Mortal Kombat X

Postarzały Kung Lao i frakcje zapowiedziane w Mortal Kombat X
marcindmjqtx
02.01.2015 18:32, aktualizacja: 05.01.2016 15:21

Choć starszy, mnich wciąż ma wyjątkowy gust w kapeluszach. Dodatkowo zarówno on, jak i reszta zawodników, dołączy do jednej z pięciu frakcji.

Kungo Lao oficjalnie dołączył do obsady zawodników Mortal Kombat X. Akcja gry rozgrywa się w przyszłości i potrwa 25 lat, nie dziwne więc, że weteran serii ma nowy wygląd. Wyraźnie się zestarzał i zapuścił brodę. W bijatyce wybierzemy między jego trzema wariantami - Tempest, Buzz Saw oraz Hat Trick. Każdy zaoferuje inne ataki i ruchy.

Dowiedzieliśmy się także, że w Mortal Kombat X pojawią się frakcje. Na początku gry wybierzemy pomiędzy Lin Kuei, White Lotus, Brotherhood of Shadows, Special Force i Black Dragon. Każda z grup zbierać będzie tzw. "punkty bitewne", które zadecydują o tym, jak wyglądać będzie nasze menu. W ten sposób każdy gracz ma wpływać na całokształt gry, bez względu na to, czy chce się socjalizować, czy też woli samotną rozgrywkę.

Koncepcja jest ciekawa, ale byłoby dobrze, gdyby frakcje oferowały coś więcej ponad różne kreacje menu. Aż szkoda pomysłu na tak kosmetyczną rzecz. NetherRealm Studios - czekamy na więcej nowości.

Nowa odsłona brutalnej bijatyki wyjdzie 14 kwietnia na PC-tach, PS4, Xboksie One, Xboksie 360 i PS3.

[źródło: Load The Game]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)