Posłuchajcie, jak Troy Baker wypada jako Joker

Strona głównaPosłuchajcie, jak Troy Baker wypada jako Joker
14.10.2013 11:04
Posłuchajcie, jak Troy Baker wypada jako Joker
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Nie będziecie zawiedzeni.

bEDzpsUR

Nie da się ukryć, że w poprzednich grach i Batmanie Mark Hamill postawił bardzo wysoko poprzeczkę w kwestii tego, jak powinien brzmieć Joker. Aktor znany głównie z roli Luke'a Skywalkera wcielał się w szalonego klauna wielokrotnie w różnych filmach animowanych oraz grach. Był w tej roli niesamowity i fani przyzwyczaili się, że Joker to Hamill a Hamill to Joker. Aż w końcu aktor zmęczył się tą rolą.

Batman: Arkham Origins wzbudza lekkie obawy. Gra robiona jest przez inne studio niż świetne poprzedniczki - Warner Bros. Games Montréal zastąpiło Rocksteady. Oraz z innym aktorem w roli Jokera. Zamiast Hamilla pojawi się Troy Baker, znany graczom z roli Joela w The Last of Us albo Batmanem w Lego Batman 2: DC Super Heroes. Fani zastanawiali się, czy stworzy równie dobrą kreację jak poprzednik.

Podczas New York City Comic Con Baker udowodnił, że tak, jak najbardziej, nadaje się do tej roli. Na żywo odczytał monolog Jokera z "Zabójczego Żartu". Wiecie ten monolog, który klaun wygłasza torturując komisarza Gordona. Jeśli nie wiecie, to nadróbcie, komiks jakiś czas temu ukazał się po polsku.

bEDzpsUT

Przeskoczcie do 2:10, by usłyszeć nowego Jokera:

Paweł Kamiński

[via Joystiq]

326930286363891754
bEDzpsVP