Portendo kontatakuje! Obcy: Izolacja, Doom Eternal, Resident Evil 6 I inne na Switchu

Portendo kontatakuje! Obcy: Izolacja, Doom Eternal, Resident Evil 6 I inne na Switchu12.06.2019 20:26
Portendo kontatakuje! Obcy: Izolacja, Doom Eternal, Resident Evil 6 I inne na Switchu
Adam Piechota

Taki smaczny tort, więc każdy chce kawałek.

Jakoś trzeba to wszystko wrzucić do jednego worka, bo liczba potwierdzonych „wersji na Switcha” zrobiła się niebezpiecznie długa. Wiecie już o Dragon Quest XI, Spyro Reignited Trilogy oraz nadal rozwalającym mózg Wiedźminie 3. Wydawcy coraz chętniej przerzucają swoje gry na tę platformę, bo czasem wystarczy umożliwić granie przenośne, by dwa razy zarobić na tych samych nawet osobach. A że baza użytkowników Pstryka rośnie dosyć radykalnie, trzeba go zasypywać kolejnymi skokami na ka… znaczy odgrzewanym rzeczami. Mniej lub bardziej oczywistymi.

Alien: Isolation - Nintendo Switch Trailer - Nintendo E3 2019

No I patrzcie. Obcy: Izolacja, Resident Evil 5, Resident Evil 6, Super Lucky’s Tale, Doom Eternal, The Sinking City, Panzer Dragoon. Nowy Doom, ten, który miał tam już raczej nie trafić. Super Lucky’s Tale, co to, jeśli pamięć mnie nie myli, należy do Microsoftu. Już wszystkie możliwe Residenty. No i ten cholerny Dziki Gon, pamiętajmy. IGN 1 kwietnia zrobiło taki żarcik, że „wszystko będzie na Switchu”, fejkowego Directa. Zabawnie widzieć, jak blisko byli prawdy.

Ach. Być może z Waszej perspektywy to sama uciecha, bo E3 zalewa nas materiałami, zwiastunami, informacjami, więc „dzieje się”. Staraliśmy się przez trzy dni, jak tylko mogliśmy, by mimo tempa publikacji nie zagubił się standardowy polyklimat. Ale dzisiaj chyba w końcu trochę odeśpimy. I jutro jakoś podsumowujemy całe szaleństwo.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)