Pora wypolerować zbroję. Dragon Age: Inkwizycja już jutro otrzyma nowe, darmowe dodatki pełne riffów i piratów

Pora wypolerować zbroję. Dragon Age: Inkwizycja już jutro otrzyma nowe, darmowe dodatki pełne riffów i piratów

Pora wypolerować zbroję. Dragon Age: Inkwizycja już jutro otrzyma nowe, darmowe dodatki pełne riffów i piratów
marcindmjqtx
04.05.2015 15:41, aktualizacja: 05.01.2016 15:05

Jeżeli ponadto jesteście posiadaczami konsoli innej niż Xbox One, przygotujcie się pod koniec maja na Szczęki Hakkona.

Już jutro przyjdzie nam sprawdzić siły w nowym dodatku do Dragon Age: Inkwizycja zatytułowanym Dragonslayer. Pojawi się on od razu na wszystkich platformach i wprowadzi trzech grywalnych bohaterów do trybu wieloosobowego. Są nimi wojowniczy Avvar znany jako Skywatcher, Izabela z Dragon Age 2 i zabójczy, muzyczny wirtuoz ZITHER!, który z początku był primaaprilisowym żartem.

Jak wskazuje nazwa "Pogromca Smoków", nowe postacie posłużą nam w pojedynkach z tytułowymi mieszkańcami krainy Thedas. DLC wprowadzi również nową lokację - fereldeński zamek. Wszyscy posiadacze podstawowej wersji Inkwizycji będą mogli pobrać świeżą zawartość bez żadnych opłat.

5 maja ukaże się również inne, nieco mniejsze DLC. The Black Emporium pozwoli nam zakupić nowe przedmioty w sklepie należącym do antykwariusza Xenona. Znajdziemy tam m. in. specjalne zwierciadło, za sprawą którego całkowicie zmienimy wygląd naszego bohatera. Dodatek wyląduje jednocześnie na wszystkich platformach i także będzie w pełni darmowy.

Ostatnia dobra wiadomość dotyczy fabularnego rozszerzenia Szczęki Hakkona. Dotychczas było ono dostępne tylko dla posiadaczy Xboksa One oraz PC. Wedle najnowszych informacji wersja na PlayStation 3, PlayStation 4 oraz Xboksa 360 ukaże się 26 maja.

Tytus Stobiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)