Pora ukatrupić Ragnarosa? Blizzard zapowiedział kolejną fabularną przygodę w Hearthstone

Pora ukatrupić Ragnarosa? Blizzard zapowiedział kolejną fabularną przygodę w Hearthstone
marcindmjqtx

09.03.2015 13:11, aktual.: 05.01.2016 15:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jesteście gotowi by odwiedzić Czarną Górę?

Dobrze wiedzieć, że Blizzard nie zwalnia ze wspieraniem swojej niezwykle popularnej i wciągającej karcianki free-to-play. Podczas targów PAX East zapowiedziano nową przygodę rozgrywającą się w kultowym lochu - tym razem pokonamy bossów z Czarnej Góry. Rozszerzenie wprowadzi 31 kart, odpowiednio ognistą planszę i świeże wyzwania klasowe wraz z trybem heroicznym. Podobnie jak w Klątwie Naxxramas, instancja złożona będzie z 5 skrzydeł udostępnianych w tygodniowych odstępach. Jak czytamy na oficjalnej stronie:

Czarna Góra stanowi schronienie dla wielu istot, które dostają białej gorączki na samą myśl o waszym przybyciu. W Ognistej Czeluści znalazły swoje miejsce żywiołaki, dla których temperatura sięgająca 700°C to przyjemne ciepełko; z kolei w Iglicy wymościły sobie wygodne legowisko smoki. W drugiej przygodzie w Hearthstone gracze staną w szranki z bossami, których wyjątkowe umiejętności z całą pewnością podniosą im ciśnienie. Wszyscy arcyzłoczyńcy mają do dyspozycji niepowtarzalne karty, dzięki którym będą mogli zafundować śmiałkom nie lada wyzwanie. Czarna Góra obejmuje w sumie pięć skrzydeł, a każde z nich to wyjątkowe doświadczenie nawiązujące do kultowych lokacji. Nie wiemy jeszcze, czy pierwsze skrzydło będzie dostępne na początku za darmo. Pokazane wraz z ogłoszeniem karty sugerują, że nowe miniony oparte będą na okrzykach bojowych (battlecry).

Hearthstone: Czarna Góra

Hearthstone: Czarna Góra

Hearthstone: Czarna Góra

Eric Dodds, reżyser gry, podczas targów PAX East zdradził również, że nowe karty pozwolą tworzyć talie oparte na smokach. GameSpot udostępnił nagranie, w którym twórca opowiada o Czarnej Górze:

Mamy także oficjalny zwiastun przygody:

Czarna Góra pojawi się w kwietniu. Pojedyncze skrzydło odblokujemy za 700 sztuk złota lub około 25zł. Możemy też przedwcześnie wykupić dostęp do każdego skrzydła za około 90zł. Przedpremierowe kupno całej Czarnej Góry (możliwe od 19 marca) zaowocuje unikatowym rewersem do kart:

Hearthstone: Czarna Góra

[źródło: 1, 2]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)