PoP: Classic w edycji kolekcjonerskiej Prince of Persia: Zapomniane Piaski

PoP: Classic w edycji kolekcjonerskiej Prince of Persia: Zapomniane Piaski
marcindmjqtx

02.04.2010 15:02, aktual.: 15.01.2016 13:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z ostatniego zwiastuna Prince of Persia: Zapomniane Piaski wynika, że w edycji kolekcjonerskiej jednak pojawi się Prince of Persia: Classic.

Pierwsze informacje o tym publikowaliśmy już jakiś czas temu, dzięki ratingowi BBFC. Potem nieco namieszało Nintendo mówiąc, że klasyczny PoP pojawi się jedynie w wersji na Wii. Okazuje się, że ta wyłączność dotyczyła wyłącznie edycji z NESa.

Podsumowując - w edycji kolekcjonerskiej PoP: Zapomniane Piaski na Xboksa 360 i PS3 będzie również kod na PoP: Classic z XBLA/PSN (PC dostanie Sands of Time).

No właśnie - a jak to będzie wyglądać w Polsce? W końcu LIVE oficjalnie u nas nie ma. Wiele wskazuje na to, że tak jak i w przypadku AC2 znajdziemy te rozszerzenia na płytce. Być może tak samo uda się zrobić z pierwszym rozszerzeniem - "Forgotten Arena", które jak na razie jest dostępne jedynie dla klientów GameStopu.

A jak z lokalizacją? Podobno dobrze. No to czekamy na potwierdzenie tych informacji. Mam nadzieję, że po wpadce z Xboksową wersją AC2 i rozszerzeniami więcej do takich sytuacji nie dojdzie.

Nasze wrażenia z rozgrywki tutaj, premiera gry 20 maja.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)