Ponad milion złotych czeka na najlepszych graczy World of Tanks

Ponad milion złotych czeka na najlepszych graczy World of Tanks

Ponad milion złotych czeka na najlepszych graczy World of Tanks
Maciej Kowalik
07.04.2016 14:08

Mistrzostwa Świata już jutro rozpoczną się w Warszawie.

To już stały element turniejowego kalendarza World of Tanks. Polacy umieją docenić esportowe zmagania, a Intel Extreme Masters to nie jedyna tego typu światowa impreza, która zadomowiła się w naszym kraju.

Grand Finals 2016 wyłoni najlepszą z 12 esportowych ekip World of Tanks z całego świata. I po raz trzeci z rzędu zrobi to w stolicy Polski. Trzeci raz w innym miejscu. Najpierw było Multikino w Złotych Tarasach, rok temu hala Expo, a w tym roku impreza odbędzie się na Torwarze. Pula nagród to 300 tysięcy dolarów  czyli ponad 1 200 000 złotych.

The Grand Finals 2016: Be at the heart of battle

Impreza startuje jutro i potrwa dwa dni. Oznacza to co prawda, że koliduje z poznańskim Pyrkonem, ale jeśli traktować wcześniejsze edycje za wyznacznik, to chętnych do kibicowania zawodnikom na pewno nie zabraknie. Zwłaszcza, że organizatorzy po raz kolejny planują atrakcje dla widzów, a wstęp dla publiczności jest oczywiście darmowy.

W zeszłym roku mistrzostwa odwiedziło łącznie ponad 15 tysięcy ludzi. Zmiana miejsca imprezy na większe została podyktowana rosnącą popularnością Grand Finals. Wargaming liczy, że tegoroczna odsłona zgromadzi jeszcze większą liczbę graczy.

W komunikacie prasowym czytamy:

Rok temu najlepsza okazała się ekipa HellRaisers, w skład której wchodzili gracze z Rosji i Ukrainy. Powalczą też w tym roku.

Obraz

I jeszcze krótkie podsumowanie:

Gdzie?  Hala Torwar, ul. Łazienkowska 6, Warszawa.

Kiedy?  W dniach 8 i 9 kwietnia. Publiczność zapraszamy od godziny 10:00. Posiadacze biletów premium będą wpuszczani od godziny 9:00. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 12:00.

Więcej konkretów i najważniejsze informacje o imprezie wraz z harmonogramem znajdziecie na oficjalnej stronie Grand Finals 2016. Jeśli nie wybieracie się do Warszawy, to imprezę będziecie mogli śledzić w języku polskim na Twitchu i Hitboksie.

[poll id="3"]

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)