Ponad milion złotych czeka na najlepszych graczy World of Tanks

Strona głównaPonad milion złotych czeka na najlepszych graczy World of Tanks
07.04.2016 14:08
Ponad milion złotych czeka na najlepszych graczy World of Tanks
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

Mistrzostwa Świata już jutro rozpoczną się w Warszawie.

To już stały element turniejowego kalendarza World of Tanks. Polacy umieją docenić esportowe zmagania, a Intel Extreme Masters to nie jedyna tego typu światowa impreza, która zadomowiła się w naszym kraju.

Grand Finals 2016 wyłoni najlepszą z 12 esportowych ekip World of Tanks z całego świata. I po raz trzeci z rzędu zrobi to w stolicy Polski. Trzeci raz w innym miejscu. Najpierw było Multikino w Złotych Tarasach, rok temu hala Expo, a w tym roku impreza odbędzie się na Torwarze. Pula nagród to 300 tysięcy dolarów  czyli ponad 1 200 000 złotych.

The Grand Finals 2016: Be at the heart of battle

Impreza startuje jutro i potrwa dwa dni. Oznacza to co prawda, że koliduje z poznańskim Pyrkonem, ale jeśli traktować wcześniejsze edycje za wyznacznik, to chętnych do kibicowania zawodnikom na pewno nie zabraknie. Zwłaszcza, że organizatorzy po raz kolejny planują atrakcje dla widzów, a wstęp dla publiczności jest oczywiście darmowy.

W zeszłym roku mistrzostwa odwiedziło łącznie ponad 15 tysięcy ludzi. Zmiana miejsca imprezy na większe została podyktowana rosnącą popularnością Grand Finals. Wargaming liczy, że tegoroczna odsłona zgromadzi jeszcze większą liczbę graczy.

W komunikacie prasowym czytamy:

Rok temu najlepsza okazała się ekipa HellRaisers, w skład której wchodzili gracze z Rosji i Ukrainy. Powalczą też w tym roku.

325667841074935772

I jeszcze krótkie podsumowanie:

Gdzie?  Hala Torwar, ul. Łazienkowska 6, Warszawa.

Kiedy?  W dniach 8 i 9 kwietnia. Publiczność zapraszamy od godziny 10:00. Posiadacze biletów premium będą wpuszczani od godziny 9:00. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 12:00.

Więcej konkretów i najważniejsze informacje o imprezie wraz z harmonogramem znajdziecie na oficjalnej stronie Grand Finals 2016. Jeśli nie wybieracie się do Warszawy, to imprezę będziecie mogli śledzić w języku polskim na Twitchu i Hitboksie.

[poll id="3"]

Maciej Kowalik

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)