Ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy Terrarii

Ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy Terrarii

Ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy Terrarii
19.02.2017 15:44, aktualizacja: 19.02.2017 22:14

Developer świętuje wielki sukces niepozornej gry.

Od swojej premiery Terraria zdołała wykształcić własną, unikatową tożsamość. Pomogły w tym m.in. liczne uaktualnienia i nowości, wprowadzane do gry od momentu jej wydania w maju 2011.

Poniżej zobaczyć możecie pierwszy trailer Terrarii z czasów jej premiery.

Terraria Gameplay Trailer

Gra studia Re-Logic że doczekała się również własnych naśladowców. Najbardziej znanym jest chyba kosmiczny Starbound, nad którym pracował zresztą również jeden z twórców Terrarii.

W osiągnięciu liczby ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy pomogło wydanie gry na całym szeregu platform. Pojawiła się ona na konsolach poprzedniej i aktualnej generacji, pecetach, konsolach przenośnych Sony i Nintendo, a także komórkach z Androidem i iOS-em. Słowem - na czymkolwiek chcielibyście w Terrarię zagrać, ona z dużą pewnością już tam jest.

Od momentu jej wydania twórcy wprowadzili do gry ponad 3,5 tysiąca nowych przedmiotów, ponad 300 rodzajów przeciwników, 13 bossów i 19 postaci niezależnych. Nie zamierzają na tym poprzestawać. Ogłosili, że konsolowa wersja uaktualnienia 1.3 jest „tuż za rogiem”, a niedługo później trafi ono również na komórki.

Poniżej, dla porównania po poprzednim, zwiastun najnowszej wersji gry po uaktualnieniu 1.3.

Good. Bad. I'm the Guy with the YoYo: The Terraria 1.3 Official Trailer

Świętując sukces gry studio Re-Logic dziękuje wszystkim graczom, którzy sprawili, że był on możliwy. Zapowiada również kolejne niespodzianki w przyszłości. Pozostaje tylko pogratulować!

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)