Ponad 2 miliony Xboksów One znalazło nabywców w 13 krajach. Kiedy przyjdzie czas na Polskę?

Strona głównaPonad 2 miliony Xboksów One znalazło nabywców w 13 krajach. Kiedy przyjdzie czas na Polskę?
11.12.2013 15:35
Ponad 2 miliony Xboksów One znalazło nabywców w 13 krajach. Kiedy przyjdzie czas na Polskę?
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Microsoft pochwalił się, że do dobicia do okrągłych dwóch milionów potrzebował tylko 18 dni. Tymczasem pojawiają się plotki o możliwych opóźnieniach premiery w terytoriach, w których konsola nie jest oficjalnie obecna.

bEClCEol

Sony chwaliło się, że w 19 dni rozeszło się 2,1 miliona sztuk PlayStation 4, więc nie możemy dokładnie zbić obu wyników, ale obie firmy wyraźnie idą łeb w łeb. Pamiętajmy tylko, że Xbox One wystartował póki co tylko na 13 rynkach.

Następne w kolejności jest 8 krajów, w których Microsoft opóźnił premierę na ostatniej prostej. Ówczesne informacje mówiły o premierze na początku przyszłego roku. W tej ósemce nie ma Polski, a z naszych źródeł wynika, że nasz kraj przewidziany jest dopiero na trzeci lub czwarty etap sprzedaży konsoli. I tak już niewesoły humor oczekujących Polaków psują najświeższe przecieki. Źródła serwisu GameReactor, który poprzednio także informował o opóźnieniu premiery w ośmiu krajach zanim ogłosił to Microsoft, zdradzają, że ta ósemka raczej nie może liczyć na Xboksa One wcześniej niż w trzecim kwartale przyszłego roku.

Optymista stwierdzi, że to opóźnienie oznacza równoległą premierę na większej niż osiem liczbie rynków i będzie się zastanawiał czy Polska też się załapie. Pesymista powie, że jeśli drugi rzut konsol zostanie opóźniony, to trzeci i następne poczekają na premierę do 2015 roku.

bEClCEon

Maciej Kowalik

326844870184949802
bEClCEpj