PolyTV prezentuje: Dragon Age: Początek

Prezentacja Dragon Age: Początek, która odbyła się parę dni temu na Zamku Królewskim w Warszawie to kolejny pokaz gry, na którym pojawili się jej twórcy. Strasznie nam miło, że Polska staje się krajem, do którego przyjeżdżają znani deweloperzy by opowiedzieć o swoich najnowszych produkcjach. Brawo EA Polska.

PolyTV prezentuje: Dragon Age: Początek
marcindmjqtx

Sama gra wydaje się być bardzo klasycznym RPGiem, duchowym następcą Baldurs Gate 2. Czy współcześni gracze, którzy wychowali się na swoją przygodę z tym gatunkiem zaczęli od Mass Effect i nie pamiętają, jak kiedyś się grało, będą na nią gotowi? Mam nadzieję, że tak, bo tytuł zapowiada się smakowicie (ba, usłyszałem od jednej z osób, z której zdaniem bardzo się liczę, że po poznaniu scenariusza, bardziej czeka na DA niż na ME2), mimo, iż sama rozgrywka wydaje się wolniejsza i mniej efektowna od tej z sagi o Shephardzie.

Podczas prezentacji skupiono się ponownie na wyborach i jak zmieniają one rozgrywkę. Gra będzie wyglądać inaczej w zależności od stworzonej postaci, doboru towarzyszy w drużynie i podejmowanych akcji. Zresztą, pisaliśmy o tym więcej w naszej relacji z E3.

Niedługo udostępnimy więcej materiałów z pokazu. Jak na razie zapraszamy do obejrzenia naszych krótkich wrażeń.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.