PolyTV prezentuje: Dragon Age: Początek

Strona głównaPolyTV prezentuje: Dragon Age: Początek
08.07.2009 18:17
PolyTV prezentuje: Dragon Age: Początek
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Prezentacja Dragon Age: Początek, która odbyła się parę dni temu na Zamku Królewskim w Warszawie to kolejny pokaz gry, na którym pojawili się jej twórcy. Strasznie nam miło, że Polska staje się krajem, do którego przyjeżdżają znani deweloperzy by opowiedzieć o swoich najnowszych produkcjach. Brawo EA Polska.

bETJozYR

Sama gra wydaje się być bardzo klasycznym RPGiem, duchowym następcą Baldurs Gate 2. Czy współcześni gracze, którzy wychowali się na swoją przygodę z tym gatunkiem zaczęli od Mass Effect i nie pamiętają, jak kiedyś się grało, będą na nią gotowi? Mam nadzieję, że tak, bo tytuł zapowiada się smakowicie (ba, usłyszałem od jednej z osób, z której zdaniem bardzo się liczę, że po poznaniu scenariusza, bardziej czeka na DA niż na ME2), mimo, iż sama rozgrywka wydaje się wolniejsza i mniej efektowna od tej z sagi o Shephardzie.

Podczas prezentacji skupiono się ponownie na wyborach i jak zmieniają one rozgrywkę. Gra będzie wyglądać inaczej w zależności od stworzonej postaci, doboru towarzyszy w drużynie i podejmowanych akcji. Zresztą, pisaliśmy o tym więcej w naszej relacji z E3.

Niedługo udostępnimy więcej materiałów z pokazu. Jak na razie zapraszamy do obejrzenia naszych krótkich wrażeń.

326847243523348522
Udostępnij:
bETJozZd
Komentarze (0)
bETJozZP