Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

PolyTube #9, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube

Strona głównaPolyTube #9, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
17.12.2016 11:22
PolyTube #9, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTubePolyTube #9, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
Paweł Olszewski
Paweł Olszewski
bDyEoCAC

W tym tygodniu wyjątkowo mało growo, a bardziej poradnikowo i sprzętowo. I oczywiście gwiezdnowojennie.

bDyEoCzV

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Tydzień temu wrzucaliśmy wideo Mobilemana o Steam Linku. Dziś mamy natomiast swego rodzaju follow up, o tym, jak uzyskać od Valve fakurę VAT. Przyznamy szczerze, że sami nie wiedzieliśmy o takiej możliwości.

bDyEoCzX

Gracz o Grach ma natomiast propozycję odnośnie tego, od czego zacząć świąteczne porządki. Od PS4.

Jeżeli PS4 wyje nawet po wyczyszczeniu, albo po prostu chcecie wymienić konsolę, to SzachMatt powie wam, czy bez telewizora 4K warto.

Pan KuBaka siedzi raczej w grach, ale dla Łotra 1 zrobił wyjątek. To zupełnie jak my.

I na koniec, żeby nie było, że nie mamy nic o grach. Nitek odkrywa kolejne indyki.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

bDyEoCAd

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

bDyEoCAT