PolyTube #7, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube

PolyTube #7, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube

PolyTube #7, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
Paweł Olszewski
03.12.2016 08:00, aktualizacja: 03.12.2016 09:04

Dziś dużo Dragon Ball Xenoverse i sandboksów od Ubisoftu.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

PolyTube - Polygamia powered by iFree Network

Minimalista - tego kanału jeszcze chyba w naszym cotygodniowym przeglądzie nie było, czas więc to nadrobić. Tym bardziej, że mamy całkiem aktualny materiał o The Division, które ma w tej chwili tyle samo graczy co na premierę. Niezły wynik, prawda? Minimalista sprawdza, czy aż tyle czasu od premiery warto do Nowego Jorku od Ubi wracać.

A jeżeli jesteśmy już przy Ubisofcie, to trzeba wspomnieć o Watch Dogs 2. Nasze wrażenia możecie przeczytać w tym miejscu. Poniżej znajdziecie natomiast wideorecenzję z kanału Pana KuBaki.

Atak hakerów na SAN FRANCISCO! - Recenzja Watch Dogs 2

Minimalista raz jeszcze. Tym razem z No Man's Sky. Temat aktualny. Przeczytajcie wrażenia Bartka z redakcji, a dla uzupełnienia macie wideo.

DeadPoison recenzuje Dragon Ball Xenoverse...

Dragon Ball Xenoverse Recenzja PL

A QAM w ramach swojego cyklu "Mega Chranie" rozwalcowuje Dragon Ball Xenoverse 2.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

[fbpost url="post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FPolyTubePoweredByiFree%2Fposts%2F1047739541991083&width=500" width="500" height="481"]

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)