Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

PolyTube #6, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube

Strona głównaPolyTube #6, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
26.11.2016 07:16
PolyTube #6, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTubePolyTube #6, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
Paweł Olszewski
Paweł Olszewski
bDyEhbeK

Gry przed premierą, gry po premierze. Gry nowe i stare. Jak zwykle u nas, jest w czym wybierać.

bDyEhbed

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Dziś na pierwszy ogień idzie Nitek i jego materiał z przedpremierowego Agony. O grze pisaliśmy przy okazji relacji z PGA. Teraz wrażenia Patryka możecie sobie uzupełnić gameplayem.

Na drugi ogień też idzie Nitek. Ale tym razem z Hello Neighbor. Więcej o grze pisaliśmy w tym miejscu.

Drwal Rębajło ma natomiast coś na 12-lecie World of Warcraft.

Killing Floor 2 nie załapało się u nas na recenzję, ale to nie znaczy, że nie jest grywalne. Spójrzcie sami na grę na kanale Quantum Of Infinity.

Zestawienie kończymy świeżym materiałem z nowego w naszym granie kanału SzachMatt. Starcie FPS-owych tytanów.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

bDyEhbef

[fbpost url="post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FPolyTubePoweredByiFree%2Fposts%2F1047739541991083&width=500" width="500" height="481"]

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

bDyEhbfb