Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

PolyTube #4, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube

Strona głównaPolyTube #4, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
12.11.2016 12:46
PolyTube #4, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTubePolyTube #4, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
Paweł Olszewski
Paweł Olszewski
bDyEIAYC

Nowi twórcy z nowymi filmikami. Starzy twórcy z nowymi filmikami.

bDyEIAXV

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Zaczynamy od nowego twórcy PolyTube, Gracz o Grach, który chwali się kilkoma nowymi gadżetami z gier, w tym niepowtarzalnym wydaniem Wiedźmina 3.

Kazik478 PL, którego możecie kojarzyć z serii farmerskiej, próbuje swoich sił w nowej pracy - Giant Machines 2017.

Lutel ma natomiast dla was coś z Kozaków 3, a konkretnie multiplayer. Tutaj możecie natomiast przeczytać naszą recenzję gry.

Nowy w naszym gronie jest też kanał Wielkie mi Halo. Na dzień dobry ciekawy materiał o roblemach z tłumaczeniem gier z serii Halo.

U vicka83 możecie natomiast obejrzeć minirecenzję Yesterday Origins. Czyli tej gry, której recenzję wczoraj opublikowaliśmy na Polygamii.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

bDyEIAXX

[fbpost url="post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FPolyTubePoweredByiFree%2Fposts%2F1047739541991083&width=500" width="500" height="481"]

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

bDyEIAYT