Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

PolyTube #3, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube

Strona głównaPolyTube #3, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
05.11.2016 08:13
PolyTube #3, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTubePolyTube #3, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
Paweł Olszewski
Paweł Olszewski
bDyEydOu

Gdybyśmy mieli opisać ten tydzień jednym słowem byłoby to Titanfield.

bDyEydNN

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Titanfall jest świetny. Uważa tak Maciu, który wystawił grze 4,5/5, a także współpracujący z nami twórcy wideo. W tym Quantum Of Infinity, który pochylił się na single'ową kampanią.

Pan KuBaka stworzył natomiast ciekawe wideo o realiach, w których umiejscowiono Battlefielda 1:

Battlefield 1 rządzi też na debiutującym u nas TrophyClub. Znajduje się tam cała seria pokazująca, jak najszybciej zdobyć w grze DICE kolejne pucharki.

Lutel (też nowy w PolyTube, witamy!) ma natomiast dla was prawie pół godziny z Gwintem. Sami swego czasu napisaliśmy sporą zapowiedź gry Redów, tutaj możecie jednak zobaczyć ją w akcji.

bDyEydNP

Na kanale kolejnego nowego w naszym gronie twórcy, DeadPoison, jest natomiast sporo dobra dla fanów Soulsów. Albo wręcz przeciwnie - tych, którzy do gry From nie są jeszcze w 100% przekonani.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

[fbpost url="post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FPolyTubePoweredByiFree%2Fposts%2F1047739541991083&width=500" width="500" height="481"]

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

bDyEydNV

Redakcja

bDyEydOL