PolyTube #3, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube

PolyTube #3, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
Paweł Olszewski

05.11.2016 08:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdybyśmy mieli opisać ten tydzień jednym słowem byłoby to Titanfield.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

PolyTube - Polygamia powered by iFree Network

Titanfall jest świetny. Uważa tak Maciu, który wystawił grze 4,5/5, a także współpracujący z nami twórcy wideo. W tym Quantum Of Infinity, który pochylił się na single'ową kampanią.

Titanfall 2 - Rewelacyjna Kampania!

Pan KuBaka stworzył natomiast ciekawe wideo o realiach, w których umiejscowiono Battlefielda 1:

TOP 10 CIEKAWOSTEK, których NIE WIECIE o I Wojnie Światowej

Battlefield 1 rządzi też na debiutującym u nas TrophyClub. Znajduje się tam cała seria pokazująca, jak najszybciej zdobyć w grze DICE kolejne pucharki.

Battlefield 1 - Wyzwanie / Ziemia niczyja

Lutel (też nowy w PolyTube, witamy!) ma natomiast dla was prawie pół godziny z Gwintem. Sami swego czasu napisaliśmy sporą zapowiedź gry Redów, tutaj możecie jednak zobaczyć ją w akcji.

Na kanale kolejnego nowego w naszym gronie twórcy, DeadPoison, jest natomiast sporo dobra dla fanów Soulsów. Albo wręcz przeciwnie - tych, którzy do gry From nie są jeszcze w 100% przekonani.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

[fbpost url="post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FPolyTubePoweredByiFree%2Fposts%2F1047739541991083&width=500" width="500" height="481"]

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)