Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

PolyTube #2, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube

Strona głównaPolyTube #2, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
29.10.2016 19:28
PolyTube #2, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
Paweł Olszewski
Paweł Olszewski
bDKvzGaK

Zelda, Farma, The Forest, Civka. Niezłe zestawienie wyszło w tym tygodniu.

bDKvzGad

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

PolyTube - Polygamia powered by iFree Network

W tygodniu pojawiła się u nas recenzja Civilization VI. Gra jest świetna, nic więc dziwnego, że sporo jej też na YouTube. W tym na kanale LookasHowToWipe, który siedzi w temacie strategii wszelakich. Oto jeden z całej serii jego materiałów.

Cywilizacja 6 PL Pół poradnik | Wielka rekrutacja | 15

Ostatnie dni to również... Farma. Możecie się śmiać, ale ta gra to fenomen, z którym próbuje u nas zmierzyć się Bartek. Kazik478 PL to natomiast zawodowiec, w przenośni i dosłownie. Mierzy się nie tyle z meandrami Farming Simulator 2017, co niewyrabiającymi dedykami przy wykopkach na dziewięć osób. Wiemy jak to brzmi, ale wiedzcie, że siedzieliśmy ostatnio z chłopakami w redakcji jak zaczarowani oglądając te emocje.

Farming Simulator 17 #3 Wykopki na wielką skale/Dig beet on a large scale 7xHolmer, 2x Fendt&JCB

Nie mniej hardkorową grą jest Elite: Dangerous. Quantum Of Infinity analizuje nowości wprowadzone w nowym patchu.

Elite: Dangerous - Patch 2.2 Guardians - Jest Świetnie!

Podobne wideo, choć o The Forest, przygotował Urwissss. Jeżeli zastanawialiście się, dlaczego po aktualizacji z wyciętych drzew (razem z pieńkami) wyrosły wam drzewa, to oglądajcie. Swoją drogą, filmik ten uświadamia jak długo gry tkwią we wczesnym dostępie. Kiedy zapowiedziano The Forest? Z 3 lata temu?

The Forest - no nie, drzewa wróciły! #10

I na koniec znany wam już z naszych polytube'owych publikacji QAM. Tym razem wraca z grami do, ehmn, do dupy. No ale sami zobaczcie skąd taki tytuł.

bDKvzGaf

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

[fbpost url="post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FPolyTubePoweredByiFree%2Fposts%2F1047739541991083&width=500" width="500" height="481"]

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

bDKvzGbb