Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

PolyTube #10, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube

Strona głównaPolyTube #10, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
31.12.2016 08:43
PolyTube #10, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTubePolyTube #10, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
Paweł Olszewski
Paweł Olszewski
bDyEoKzW

Ostatni w tym roku cotygodniowy przegląd PolyTube. Z o dziwo sporą liczbą nowości.

bDyEoKzp

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Chyba nie widzieliśmy się tutaj jeszcze z RizzeR-em, czym prędzej trzeba to więc nadrobić. Tym bardziej, że na jego kanale można trafić na let's playe z bardzo fajnych, choć niekoniecznie pochodzących z okładek pism gier. Takich jak np. My Summer Car. Dajcie szansę temu survivalosimowi.

Od tego samego twórcy mamy też gameplay z bety Friday the 13th. Pisaliśmy o niej na Polygamii kilka razy, teraz można natomiast zobaczyć ją w ruchu.

W tym całym świąteczno-noworocznym  okresie mogła wam umknąć premiera Don't Starve Shipwrecked. Ale od czego mamy fankę gatunku, Arlinkę.

Pan KuBaka rok kończy sprintem w Super Mario Run. Poniżej jako wideo, a tutaj nasza recenzja.

A na koniec rozkmina od SzachMatt. O remasterach. W tym roku rzeczywiście było ich od groma.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

bDyEoKzr

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

bDyEoKAn