Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

PolyTube #1, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube

Strona głównaPolyTube #1, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
23.10.2016 13:10
PolyTube #1, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTubePolyTube #1, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
Paweł Olszewski
Paweł Olszewski
bDyEiuZi

Pierwszy tydzień funkcjonowania PolyTube'a za nami. Co ciekawego nakręcili współpracujący w jego ramach twórcy wideo?

bDyEiuYB

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Miniony tydzień to przede wszystkim pierwsze konkrety na temat Nintendo Switch. Sprzęt Japończyków opisaliśmy, a potem także subiektywnie skomentowaliśmy. Podobnie, tyle że w formie wideo, zrobił Jacek Fajfer, którego bardziej możecie kojarzyć jako Won't Be Fixed.

Ten tydzień to też Red Dead Redemption 2. Tutaj sprawdzicie oficjalny trailer, poniżej możecie natomiast zerknąć na opinię Pana Kubaki.

Gamingowy YouTube to nie tylko komentarze na temat aktualnych wydarzeń, ale też, a może i przede wszystkim, autorskie formaty. Qam pomoże wam więc zrozumieć o co chodzi z HDR-em w grach. Materiał sprzed miesiąca, a nie tygodnia, ale warto go obejrzeć.

bDyEiuYD

Nitek wrzucił natomiast w tygodniu między innymi swój stream z Aragami. Kto nie widział na żywo, teraz może obejrzeć transmisję. A tutaj jest nasze recenzja. Maciu nie był zbyt zadowolony z tej gry...

Piątkę wybranych przez nas w tym tygodniu materiałów zamyka Arlinka, która wałkuje na kanale Don't Starve: Reign Of Giants.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

bDyEiuYJ

[fbpost url="post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FPolyTubePoweredByiFree%2Fposts%2F1047739541991083&width=500" width="500" height="481"]

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

bDyEiuZz