PolyShow odc. 1: Ona, on i trailery

PolyShow odc. 1: Ona, on i trailery

PolyShow odc. 1: Ona, on i trailery
Bartosz Stodolny
05.04.2019 19:05

Jak to jest pracować przy zwiastunach gier wideo?

Wczoraj była zajawka, dziś pora na pierwszy odcinek PolySSShow. Koncepcja jest taka, że raz w miesiącu Tatiana opowie wam trochę o co ciekawszych rzeczach dziejących się w branży, poczyta trochę waszych komentarzy z Polygamii, ale przede wszystkim - zaprosi gościa.

Kuba Sobek, szef zajmującego się produkcją zwiastunów do gier Radikal Studio, opowie wam o swojej pracy, jej początkach, jak nauczył się tego wszystkiego oraz swoim udziale w gameplayu Cyberpunka 2077. Jednak zanim zaproszę was do oglądania, chciałbym coś wyjaśnić.

Jest to pierwszy odcinek i pierwsze nasze podejście do robienia wideo w ten sposób i co za tym idzie - zdarzają się wpadki. Mamy świetną prowadzącą, świetnego montażystę i równie świetnego operatora, ale czasem dzieją się... rzeczy. Tak też stało się tutaj, bo światło było źle ustawione i przede wszystkim niepotrzebnie skorzystaliśmy z zielonego tła. Stąd postacie na wywiadzie są prześwietlone i dodatkowo pojawiają się artefakty.

Nie jestem zadowolony z tego materiału jeśli chodzi o kwestie techniczne, w szczególności dotyczące wywiadu. Jednocześnie wiem, że każdy włożył w to serce, a terminy goniły nas na tyle, że trzeba było puścić wideo w takiej formie. I za to chcę was przeprosić i jednocześnie zapewnić, że merytorycznie sam wywiad jest świetny, podobnie jak praca z Tatianą i resztą ekipy. Kolejny odcinek będziemy już nagrywać bez tła, a podgląd z kamery puścimy na monitor, co pozwoli uniknąć tego typu wpadek. No, to teraz mogę już puścić film.

PolyShow #1: Ona, on i trailery

Więcej naszych materiałów wideo znajdziecie na kanale YouTube Polygamii.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)