Polskie Warlocks trafi także na Wii U

Polskie Warlocks trafi także na Wii U

Polskie Warlocks trafi także na Wii U
marcindmjqtx
09.09.2014 21:29, aktualizacja: 05.01.2016 15:27

Fani Nintendo też będą mogli umówić się na pojedynek magów.

Warlock to połączenie RPG i radosnej naparzanki magią w pikselowym świecie. Jeśli patrząc na nią macie skojarzenia z miodnym Risk of Rain, to słusznie - była to inspiracja dla Duszana Chacieja, projektanta gry.

W Warlocks świat atakują stwory cienia i ktoś musi stawić im czoła. Do walki staje kilka postaci o różnych umiejętnościach - m.in członek elitarnego Zakonu Piewców Magii, księżniczka posługująca się magią lodu, piromanta czy szamanka. A kolejni bohaterowie czekają na odblokowanie przez gracza.

Główne elementy to walka - zwłaszcza z wielkimi bossami, ale też eksploracja różnych wymiarów i zbieranie proceduralnie generowanych łupów.

Dostępne będą tryby wieloosobowe i twórcy kładą na nie spory nacisk - chcą m.in. by gra przywróciła nieco kanapowy multiplayer na pecety. Poza kooperacją w kampanii dostępne będą deathmatche 1 na 1 lub 2 na 2.

Warlocks - wspieram.to

Gracze PC dostaną wczesny dostęp do gry już w listopadzie tego roku, pełna wersja ma się pojawić w kwietniu 2015 r. Twórcy zbierają pieniądze na wykonanie wersji polskiej (Wspieram.to) oraz na dokończenie produkcji na Kickstarterze.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)