Polskie Sengoku Dynasty już na Steamie. To mieszanka RPG, survivalu i buildera
Sengoku Dynasty, produkcja polskiego Superkami Games, jest już dostępna na Steamie. Przez pierwszy tydzień będzie można ją zakupić za 15 proc. niższą cenę. A czym właściwie jest Sengoku Dynasty? Mieszanką wielu gatunków.
11.08.2023 12:20
Zalogowani mogą więcej
Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika
Sengoku Dynasty oferuje całkiem nowe spojrzenie na erę Sengoku, w której gracze zanurzą się w trawioną konfliktami feudalną Japonię, przekształcając dotkniętą głodem i rozdartą wojną krainę w swoje dziedzictwo. To wymagające czasy, w których droga do dobrobytu nie będzie pozbawiona przeszkód.
Naturalny splendor rozległego otwartego świata Sengoku Dynasty został przedstawiony w oszałamiających szczegółach dzięki mocy silnika Unreal Engine 5 i obejmuje różnorodną gamę biomów do odkrycia, gdzie gracze będą mogli odbudować swoje życie.
Gracze będą mogli tworzyć swoje dziedzictwo samodzielnie lub w grupie 4 osób w trybie kooperacji, wchodząc w interakcje z szeroką gamą unikalnych postaci, z których niektóre są przyjazne, a inne próbują zakłócić ich styl życia.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Wykonywanie różnych zadań pomoże wesprzeć własną wioskę i jej społeczność, starając się zapewnić wzrost i dobrobyt w jednym z najtrudniejszych okresów w historycznej Japonii. Wytwarzanie niezbędnych narzędzi, a także wykuwanie broni do walki wręcz i dystansowej, takich jak katany i łuki, zapewnią środki do przetrwania i możliwość polowania, a także zdolność do obrony tego, co wybudowali.
Eksploracja zróżnicowanego krajobrazu Sengoku Dynasty będzie niezbędna do pozyskiwania zasobów naturalnych, takich jak bambus, kamień, trawa, ruda i drewno, aby budować i rozwijać wioski, a także ich wpływy. Budynki, w tym browary, warsztaty, domy, wieże strażnicze i świątynie mogą być budowane w celu poprawy jakości życia. Gracze mogą pomóc swoim wioskom, przydzielając mieszkańcom pracę, taką jak zbieractwo, rzemiosło lub budowanie specjalnych projektów.
Arkadiusz Stando, redaktor prowadzący Polygamii