Polskie Real Boxing 2 oficjalną grą towarzyszącą filmowi Creed

Polskie Real Boxing 2 oficjalną grą towarzyszącą filmowi Creed

Polskie Real Boxing 2 oficjalną grą towarzyszącą filmowi Creed
marcindmjqtx
14.10.2015 16:24, aktualizacja: 05.01.2016 14:52

A to oznacza, że graczy będzie trenował sam Sylwester "Rocky" Stallone. W jego bohatera zresztą też będziemy mogli się wcielić.

Współpraca studia Vivid z wytwórnią Metro-Goldwyn-Mayer została ogłoszona już jakiś czas temu, ale teraz wreszcie możemy to napisać z konkretami. Polskie studio stworzy oficjalną grę kolejnej odsłony bokserskiego filmu z Rockym Balboą. Lata lecą, więc Rocky będzie w filmie oraz grze tylko trenerem syna Apollo Creeda, ale to wciąż nielichy powód do dumy. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym:

W filmie Creed, Adonis Johnson (Jordan), syn mistrza świata w wadze ciężkiej - Apollo Creeda - wyrusza do Filadelfii, aby odnaleźć Rockiego Balboę (Stallone) i poprosić go, żeby został jego trenerem. Godząc się na przyjęcie Adonisa pod swoje skrzydła Rocky trenuje młodego pięściarza, mimo to, że sam walczy z przeciwnikiem bardziej śmiertelnym niż ktokolwiek, z kim przyszło mu w całej jego karierze mierzyć się na ringu. Premiera światowa filmu planowana jest na 25 listopada 2015. W grze też przejdziemy tę ścieżkę kariery w trybach fabularnej kampanii oraz walcząc z innymi graczami. Ale nie tylko. Real Boxing 2 Creed doczeka się trybu, w którym wcielimy się też w Rocky'ego w starciach z Apollo Creedem, "Maczugą" Langiem czy Ivanem Drago.

[źródło: informacja prasowa]

Gra będzie darmowa, trafi na iOS oraz Androida i ukaże się jeszcze przed premierą filmu.

Maciej Kowalik

326865753943337239
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)